High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-GTZ1 - zapowiedź zaawansowanego projektora laserowego

Audio-Video

rss

Sony VPL-GTZ1 - zapowiedź zaawansowanego projektora laserowego

2014.06.28//  J. Kruczek
Sony szykuje premierę nowego projektora laserowego VPL-GTZ1. Urządzenie ma wykorzystać wszystkie ostatnie zdobycze technologiczne firmy. Pierwsze informacje wskazują na to, że otrzymamy niezwykle zaawansowane i wydajne urządzenie.
Zobacz także: BenQ MX768 i MW769 - projektory do budowy kina domowego i centrum biznesowego »Sony VPL-GTZ1 posiada wydajne, laserowe źródło światła. Oferuje ono jasność 2000 lumenów i żywotność około 20 000 godzin. Jednak to nie samo źródło światła jest największą zaletą projektora. Został on zamknięty w niecodziennej obudowie, która pozwala na montaż nad bądź pod ekranem.
Sony VPL-GTZ1
Sony VPL-GTZ1 Sony VPL-GTZ1
Sony VPL-GTZ1

Projektor pozwala bowiem wyświetlać obraz o przekątnej od 66 do 147 cali z bardzo małej odległości. Zasadniczo może ona wynosić 0 cm. Sony VPL-GTZ1 może być powieszony na ścianie i wyświetlać na niej obraz w jakości 4K. W ten sposób jest on idealny do zastosowań komercyjnych w muzeach czy placówkach handlowych.
Zobacz także: Acer H5380BD - stosunkowo niedrogi i zaawansowany projektor do kina domowego »Wyświetlanie obrazu 4K sprawia, że projektor będzie też perfekcyjną bazą do tworzenia zaawansowanego kina domowego. Niestety Sony nie zdradziło szczegółów technicznych i ceny. Te mamy poznać w przeciągu najbliższych tygodni. Premiera rynkowa nastąpi zaś na przełomie lata i jesieni.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony VPL-GTZ1 - zapowiedź zaawansowanego projektora laserowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-GTZ1 - zapowiedź zaawansowanego projektora laserowego