High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory 3D bez okularów od Toshiby jeszcze w tym roku

Audio-Video

rss

Telewizory 3D bez okularów od Toshiby jeszcze w tym roku

2010.08.25//  J. Kruczek
Toshiba od dłuższego czasu zapowiada wprowadzenie na rynek telewizorów 3D, które nie będą wymagały korzystania ze specjalnych okularów. Pierwszy raz technologię umożliwiająca oglądanie trójwymiaru Toshiba pokazała w kwietniu, a już dziś zapowiada nowe telewizory.
Zobacz także: LG LX9500 - pierwszy ekran LED 3D firmy, oficjalnie zapowiedziany »Zgodnie z zapowiedzią producenta nowe modele telewizorów mają trafić na rynek w ostatnim kwartale bieżącego roku. Toshiba zapowiedziała wydanie na rynek trzech nowych modeli, które będą korzystały z technologii multi-paralax. Oczywiście nowe telewizory nie będą tanie, każdy z nich ma kosztować kilka tysięcy dolarów.
Toshiba 3D Telewizory 3D czeka rewolucja...
Toshiba 3D ...dzięki technologii multi-paralax...
Toshiba 3D ...która wyeliminuje okulary


Zobacz także: Uniwersalne okulary 3D od firmy XpanD »Przypomnijmy, że w kwietniu zaprezentowano nowa technologię na przykładzie ekrany o przekątnej 21 cali, ale nowe telewizory z pewnością będą oferowały większy gabaryt. Nie wiadomo tak naprawdę, jak spisze sie nowa technologię w codziennym użytku. Jedyne, czego można być pewnym to, że wyścig zbrojeń trwa i będziemy otrzymywać coraz to nowsze i bardziej dostępne technologie. Premiera nowych modeli nastąpi prawdopodobnie w okresie świątecznym, a już niedługo poznamy szczegóły nowych modeli.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Telewizory 3D bez okularów od Toshiby jeszcze w tym roku

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory 3D bez okularów od Toshiby jeszcze w tym roku