High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Toshiba PowerTV - telewizory z wbudowaną baterią

Audio-Video

rss

Toshiba PowerTV - telewizory z wbudowaną baterią

2010.12.01//  J. Kruczek
Toshiba zaprezentowała nowe telewizory, które zapoczątkują na rynku serię PowerTV. Odbiorniki wyposażone w ekrany LED charakteryzują się bardzo ciekawym rozwiązaniem w postaci wbudowanej baterii.
Zobacz także: Hannspree SJ - nowa seria telewizorów z systemem kontroli dostępu »Nowe telewizory będą oferowane w dwóch rozmiarach, 24 i 32 cali. Producent zapewnia, że bateria wbudowana w telewizor zapewni możliwość oglądania przez dwie godziny bez dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Pomysł wydaje się nieco abstrakcyjny, ale po przemyśleniu sprawy, takie rozwiązanie może być bardzo pomocne.
Toshiba PowerTV Toshiba PowerTV
Toshiba PowerTV Toshiba PowerTV
Toshiba PowerTV Telewizory Toshiba


Zobacz także: LG Electronics zapowiedziało nową linię telewizorów 3D OLED »Toshiba wyposażyła nowe odbiorniki w wzmacniacze sygnału, które dbają o optymalizację wyświetlanego obrazu. Nie mogło tez zabraknąć czujnika oświetlenia. Telewizory automatycznie badają nasycenie światła w pomieszczeniu i dostosowują jasność diod LED. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie energii oraz wpływa na mniejsze zmęczenie wzroku. Nie znamy jeszcze ceny odbiorników i planów dystrybucji. Pozostaje mieć nadzieję, że te nowatorskie telewizory trafią do naszego kraju.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toshiba PowerTV - telewizory z wbudowaną baterią

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Toshiba PowerTV - telewizory z wbudowaną baterią