High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Toshiba zapowiada nowe tablety z systemami Google Android i Windows 7

Telefony

rss

Toshiba zapowiada nowe tablety z systemami Google Android i Windows 7

2010.04.17//  J. Kruczek
Oferta firmy Toshiba niedługo powiększy się o nowe tablety internetowe. Firma podążyła za trendem tworzenia przenośnych urządzeń internetowych i przygotowuje serię nowych tabletów, które zostaną wyposażone w systemy operacyjne Google Android i Windows 7.
Zobacz także: DigitalRise X9 - drogi konkurent dla Apple iPad »Zgodnie z doniesieniami agencji Reuters, Toshiba przygotowuje kilka urządzeń typu tablet, które będą się różniły od siebie między innymi zastosowanymi systemami operacyjnymi. Ze względu na różne predyspozycje użytkowników producent zdecydował się na wykorzystanie dwóch platform. Modele wyposażone w system operacyjny Google Android maja być zbliżone możliwościami do iPada firmy Apple.
Tablety Toshiba Tablety Toshiba
Tablety Toshiba Tablety Toshiba
Tablety Toshiba Tablety Toshiba

Wersje z Androidem będą posiadały 10 calowe ekrany i przystępną cenę, nie będą się też wyróżniały zastosowanymi technologiami. Wersje z systemem Windows 7 mają być przeznaczone dla najbardziej wymagających. High-endowe modele będą droższe i zostaną wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania. Zgodnie z zapowiedziami pojawią się także dwu ekranowe wersje urządzeń.

Tablety Toshiba Tablety Toshiba
Tablety Toshiba Tablety Toshiba
Przypomnijmy, że na rynku jest już tablet firmy Toshiba. Siedmio calowy tablet, JourneE Touch jest wyposażony w system Windows CE i nie posiada wsparcia dla oprogramowania produkowanego przez firmy trzecie. Jak na razie nie wiadomo, kiedy nowe urządzenia trafią na rynek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toshiba zapowiada nowe tablety z systemami Google Android i Windows 7

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Toshiba zapowiada nowe tablety z systemami Google Android i Windows 7