High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   V-Moda Vamp zmieni iPhone'a w profesjonalny sprzęt grający

Gadżety

rss

V-Moda Vamp zmieni iPhone'a w profesjonalny sprzęt grający

2012.06.18//  J. Kruczek
V-Moda Vamp to interesująca obudowa na iPhpone'a 4S, która sprawia, że muzyka płynąca ze smartfona jest lepsza. Co prawda urządzenie znacznie powiększa gabaryty telefonu, ale w zamian ma oferować niemal audiofilskie doznania.
Zobacz także: Gizmon iCA zmieni iPhone'a w aparat fotograficzny »Obudowa posiada wbudowany DAC, moduł VQ oraz wzmacniacz słuchawkowy o mocy 2x150 mW. Wbudowane wyjście optyczne ma pozwolić na podłączenie iPhone'a do profesjonalnego zestawu audio. V-Moda Vamp został dodatkowo wyposażony w akumulator o pojemności 2200 mAh, który ma napędzić gadżet. Urządzenie jest kompatybilne jedynie z iPhonem 4 oraz 4S.
V-Moda Vamp V-Moda Vamp
V-Moda Vamp V-Moda Vamp
V-Moda Vamp V-Moda Vamp


Zobacz także: Focal Spirit One - solidne słuchawki do współpracy ze smartfonami Apple »Producent bardzo dobrze wykonał gadżet wsadzając go w obudowę ze szczotkowanego aluminium z bordowymi wstawkami. V-Moda Vamp ma poważną wadę, którą jest cena. Producent życzy sobie za ten gadżet aż 650 dolarów, co jest drobną przesadą. Tym bardziej, ze po instalacji urządzenia będziemy mieli nadal do czynienia z dźwiękiem płynącym ze smartfona i nie zastąpi on bardziej profesjonalnego sprzętu.
V-Moda Vamp V-Moda Vamp
V-Moda Vamp V-Moda Vamp
V-Moda Vamp V-Moda Vamp

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
V-Moda Vamp zmieni iPhone'a w profesjonalny sprzęt grający

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   V-Moda Vamp zmieni iPhone'a w profesjonalny sprzęt grający