High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Audman zmieni iPhone'a w klasycznego Walkmana

Gadżety

rss

Audman zmieni iPhone'a w klasycznego Walkmana

2011.12.09//  J. Kruczek
Audman to prototypowe etui przeznaczone dla iPhone'a, które ma za zadanie przypominać klasycznego Walkmana. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które z nostalgią patrzą w przeszłość i wspominają czasy kaset magnetofonowych.
Zobacz także: Tascam iM2 - dodatkowy mikrofon dla iPhone'a 4 »Prezentowane etui zostało tak zaprojektowane, aby do złudzenia przypominało klasyczne kaseciaki. Urządzenie nie tylko posiada wygląd Walkmana, ale także pozwala na sterowanie za pomocą analogowych przycisków w obudowie. Gadżet łączy się ze smartfonem drogą bezprzewodową i przejmuje kontrolę nad opcjami odtwarzacza. Sam telefon przed użyciem wkładamy do Audmana niczym kasetę do starego odtwarzacza.
Audman Audman
Audman Audman
Audman Audman


Zobacz także: Cydle i30 - mobilny tuner telewizyjny dla iPhone'a »Audman został wyposażony w wewnętrzny akumulator, który pozwala zasilać iPhone'a oraz głośnik. Na pokładzie znalazły się też dwa wyjścia słuchawkowe. W ten sposób dwie osoby będą się mogły cieszyć muzyką ze słuchawek, jeżeli nie będą chciały korzystać z głośnika. Aktualnie twórcy projektu zbierają fundusze na start produkcji. Gadżet ma być dostępny za 125 dolarów i zapewne znajdzie odbiorców jedynie wśród najbardziej zagorzałych fanów Apple.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audman zmieni iPhone'a w klasycznego Walkmana
 / 
Komentarze do: Audman zmieni iPhone'a w klasycznego...
szkot54 pisze:

iwalk?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Audman zmieni iPhone'a w klasycznego Walkmana