High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   V-Tex - system pozwalający schłodzić piwo w 45 sekund

Gadżety

rss

V-Tex - system pozwalający schłodzić piwo w 45 sekund

2013.10.31//  J. Kruczek
Enviro-Cool Limited zaprezentowało interesujący system V-Tex. W skrócie mamy do czynienia z urządzeniem pozwalającym na natychmiastowe schłodzenie napojów do niskiej temperatury. Oczywiście każdy piwosz zdaje sobie sprawę z genialności podobnego rozwiązania.
V-Tex używa tak zwaną sekwencje obrotową start stop tworzącą wir Rankina. Pozwala on na schłodzenie napoju bez ingerencji w jego strukturę. Technologia została już opatentowana i niedługo ma się pojawić w komercyjnym urządzeniu. Zdaniem twórców V-Tex wystarczy 45 sekund do schłodzenia napoju do idealnej temperatury.
V-Tex
V-Tex V-Tex
V-Tex


Zobacz także: HeatStick podgrzeje wodę podczas długiej wyprawy »Urządzenie oparte na tym systemie ma też zużywać około 80 procent mniej energii niż tradycyjne chłodziarki. Co więcej zaoszczędzimy sporo przestrzeni w lodówce. Wystarczy trzymać piwo w szafce i chcąc się go napić włożyć je do urządzenia na 45 sekund. W prezentowany sposób można schłodzić napoje każdego rodzaju. Teraz pozostaje nam cierpliwie czekać na pierwszy finalny produkt gotowy do sprzedaży.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
V-Tex - system pozwalający schłodzić piwo w 45 sekund

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   V-Tex - system pozwalający schłodzić piwo w 45 sekund