High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Vivitek H1180HD - projektor do budowy kina domowego

Audio-Video

rss

Vivitek H1180HD - projektor do budowy kina domowego

2013.07.10//  J. Kruczek
Vivitek zdaje sobie sprawę z rosnącej popularności projektorów, które mogą z powodzeniem zastępować telewizory przy budowie kina domowego. Dlatego producent rozwija swoją ofertę i prezentuje kolejne ciekawe modele. Dziś możemy się zapoznać z projektorem H1180HD.
Zobacz także: Sony VPL-FHZ55 - pierwszy projektor laserowy w technologii 3LCD »Vivitek H1180HD pracuje w rozdzielczości Full HD przy jasności obrazu 2000 ANSI lumenów. Kontrast obrazu ma zaś wynosić 10000:1 tak, więc projektor oferuje bardzo dobrą jakość i spokojnie może zastąpić telewizor. Niestety producent nie podał maksymalnej wielkości wyświetlanego obrazu, ale i tak powinna ona być znacznie większa od największych dostępnych telewizorów.
Vivitek H1180HD
Vivitek H1180HD Vivitek H1180HD
Vivitek H1180HD


Zobacz także: Acer P1163 - budżetowy projektor do kina domowego »Nad generowaniem dźwięku czuwa technologia SRS WOW, która ma dostarczać brzmienie wysokiej jakości. Producent zadbał o bogate możliwości podłączania urządzeń źródłowych. Na pokładzie znalazły się łącza HDMI, VGA, S-Video, komponentowe oraz kompozytowe. Vivitek H1180HD zdaje się być dobrym urządzeniem wartym uwagi. Projektor trafił już do sklepów za cenę 4899 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vivitek H1180HD - projektor do budowy kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Vivitek H1180HD - projektor do budowy kina domowego