High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Wilson Sleek 4G-V - wzmacniacz sygnału 4G dla mobilnych

Telefony

rss

Wilson Sleek 4G-V - wzmacniacz sygnału 4G dla mobilnych

2012.01.04//  J. Kruczek
Targi CES startujące w tym miesiącu będą miejscem ciekawych premier, które przykuwają uwagę już teraz. Jednym z ciekawszych urządzeń szykowanych na targi jest Wilson Sleek 4G-V, czyli mobilny wzmacniacz sygnału 4G. Dzięki temu użytkownicy nie powinni odczuwać problemów z zanikaniem sieci.
Zobacz także: TxtRng - innowacyjny rysik dla smartfonów i tabletów »Firma Wilson jest największym w USA dostawcą podobnych urządzeń, które pozwalają na swobodną pracę z telefonami. Sleek 4G-V ma zapewniać silny sygnał dla wszystkich sieci, dzięki czemu każdy telefon zwiększy swój zasięg. Szacunkowo każda komórka powinna 20-krotnie zwiększyć moc wyłapywania sygnału. Producent zapewnia, że ten gadżet wyeliminuje występowanie martwych stref.
Wilson Sleek 4G-V Wilson Sleek 4G-V
Wilson Sleek 4G-V Wilson Sleek 4G-V
Wilson Sleek 4G-V Wilson Sleek 4G-V


Zobacz także: Hama zaprezentowała adapter HDMI do urządzeń Apple »Wzmacniacz jest przystosowany głównie do pracy w samochodzie, ale specjalne akcesoria pozwolą na montaż w domu. Dzięki temu każdy będzie się mógł cieszyć dobrym i mocnym sygnałem bez względu od zastosowania. Minusem może być cena, która wyniesie 149,95 dolarów. Premiera Wilsona Sleek 4G-V ma nastąpić w drugim kwartale bieżącego roku. Wtedy też poznamy opinie użytkowników na temat dobrze zapowiadającego się gadżetu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wilson Sleek 4G-V - wzmacniacz sygnału 4G dla mobilnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Wilson Sleek 4G-V - wzmacniacz sygnału 4G dla mobilnych