High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox 8: Microsoft rejestruje domeny wskazujące na nazwę nowej konsoli

Komputery i konsole

rss

Xbox 8: Microsoft rejestruje domeny wskazujące na nazwę nowej konsoli

2012.07.04//  J. Kruczek
Microsoft bawi się z graczami od dłuższego czasu w kotka i myszkę w kwestii nowej konsoli. Producent ciągle zaprzecza, jakoby w najbliższym czasie miała się pojawić nowa generacja, a z drugiej strony współpracuje z deweloperami nad rozwojem gier pod kątem kolejnej platformy.
Zobacz także: Nintendo Wii U - zdradzono częściową specyfikację konsoli! »Teraz do wielkiego zbioru plotek i spekulacji doszły nowe domeny internetowe zarejestrowane przez amerykański koncern. Gigant zarejestrował adresy wskazujące na nazwę następcy Xboxa 360. Zgodnie z domysłami konsola miałaby nosić nazwę Xbox 8. Takie domysły pojawiły się po rejestracji domen Xbox8.us oraz Xbox8.org. Co ciekawe to nie koniec niespodzianek. Microsoft stał się też właścicielem adresów XboxPhone.com, XboxTablet.com, XboxLiveTV.com, XboxCompanion.com.
Xbox 8 Xbox 8
Xbox 8 Xbox 8
Xbox 720 Xbox 720


Zobacz także: Sony Nasne - tuner i dekoder telewizji cyfrowej dla Playstation 3 »Nazwanie konsoli mianem Xbox 8 wydaje się być całkiem prawdopodobne. Tym bardziej, że już niedługo na rynek trafi system Windows 8, a konsola ma mieć z nim dość dużo wspólnego. Niewykluczone jednak, że zarejestrowanie domen jest tylko chwytem marketingowym bądź działaniem zapobiegającym ewentualnym oszustwom w przyszłości. Pozostałe adresy mogą wskazywać na plany wypuszczenia smartfona do gier bądź specjalnego tabletu, choć w tej kwestii za wcześnie, aby cokolwiek spekulować.
Xbox 720 Xbox 720
Xbox 720 Xbox 720
Xbox 720 Xbox 720

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox 8: Microsoft rejestruje domeny wskazujące na nazwę nowej konsoli

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox 8: Microsoft rejestruje domeny wskazujące na nazwę nowej konsoli