High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowa konsola Microsoftu będzie nosić nazwę Xbox - kolejne plotki

Komputery i konsole

rss

Nowa konsola Microsoftu będzie nosić nazwę Xbox - kolejne plotki

2012.11.18//  J. Kruczek
Wszyscy gracze z niecierpliwością czekają na pojawienie się konsol nowej generacji. Dziś w sieci zadebiutowały informacje opublikowane przez magazyn Xbox World. Czasopismo zebrało informacje na temat nowej konsoli szykowanej przez Microsoft i mają się one pojawić w najnowszym numerze.
Zobacz także: Playstation 4 - deweloperzy otrzymali drugą wersję testową »Mimo to magazyn zdradził część informacji na temat sprzętu. Przede wszystkim nowa konsola ma nosić nazwę Xbox. W ten sposób powróci do korzeni. W konsoli ma się znaleźć zintegrowany Kinect w wersji 2.0, a co ważniejsze pojawi się napęd Blu-ray. W ten sposób zostanie wyeliminowana konieczność wydawania gier na kilku płytach. Wraz z konsolą ma też zadebiutować nowy innowacyjny kontroler. Nie wiadomo o co chodzi, ale niewykluczone, że Microsoft skopiuje rozwiązanie z Wii U.
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360


Zobacz także: Nintendo Wii U - bardzo dobra sprzedaż przedpremierowa »Konsola w wersji deweloperskiej została wyposażona w czterordzeniowy procesor wspomagany przez 8 GB pamięci RAM. Szczegóły zostaną niedługo opublikowane przez magazyn, zaś oficjalna zapowiedź konsoli ma podobno nastąpić jeszcze przed czerwcowymi targami E3. Nie wiadomo ile w tych doniesieniach jest prawdy, ale zdają się one być całkiem prawdopodobne.
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowa konsola Microsoftu będzie nosić nazwę Xbox - kolejne plotki

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowa konsola Microsoftu będzie nosić nazwę Xbox - kolejne plotki