High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Zegarki i opaski sportowe Polar - Hama wprowadza nowości na rynek

Gadżety

rss

Zegarki i opaski sportowe Polar - Hama wprowadza nowości na rynek

2017.02.27//  M. Kisiel
Zegarek sportowy Polar M600
Wodoodporny smartwatch Polar M600 z systemem Android Wear został zaprojektowany dla osób, które kochają aktywny tryb życia bez żadnych ograniczeń. Smartwatch Polar M600 łączy w sobie praktyczność Android Wear i sportowe funkcje Polar.

Zegarek Polar M600 korzysta z najnowocześniejszej technologii pomiaru tętna z nadgarstka. Trening z zegarkiem Polar M600 jest prosty i przyjemny. Wystarczy mocniej zapiąć pasek i rozpocząć trening. Mierzy prędkość, dystans i trasę dzięki wbudowanemu sensorowi GPS.
Polar M600 i LOOP2
Polar M600 i LOOP2 Polar M600 i LOOP2
Polar M600 i LOOP2

Monitoruje aktywność przez całą dobę: ilość kroków, przebyty dystans, spalone kalorie oraz czas i jakość snu. Dzięki wydajnemu akumulatorowi po podłączeniu do urządzenia z Androidem zegarek Polar M600 może pracować nawet przez 2 dni. Produkt został wyposażony w wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass.
Polar M600 i LOOP2
Polar M600 i LOOP2
Polar M600 i LOOP2

Dzięki spersonalizowanemu programowi treningu biegowego dostępny w Polar Flow można zaplanować udział w maratonie. Dostępne są cztery różne dystanse: bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton — dzięki temu otrzymujemy kompleksowy plan treningów, który pomoże osiągnąć wymarzony cel. Polar wyróżnia ponad sto różnych profili sportowych, które umożliwiają wybór dyscypliny odpowiedniej do treningów oraz generowanie podsumowań i informacji właściwych dla danej aktywności. Cena: 1549 zł, dystrybutor Hama www.hama.pl

Polar M600 i LOOP2
Opaska sportowa Polar LOOP2
Polar Loop 2 to stylowy, wodoodporny monitor aktywności, który motywuje do działania. Ta elegancka opaska na rękę śledzi dzienną aktywność, a także czas i jakość snu, motywując w drodze do lepszej sprawności fizycznej i zdrowia.

Na podstawie wieloletnich badań firma Polar opracowała metodę umożliwiającą wyznaczenie indywidualnego celu związanego z aktywnością opartego nie tylko na pokonanych krokach. Cel związany z aktywnością w Polar Loop 2 jest powiązany z danymi użytkownika i poziomem aktywności. Postęp w realizacji tego celu zależy od ilości i intensywności ćwiczeń.

Unikatowa technologia Polar Loop 2 umożliwia monitorowanie codziennej aktywności zgodnie z pięcioma różnymi poziomami intensywności, którymi są: odpoczynek, siedzenie, niski, średni i wysoki. Ruch o intensywności od niskiej do wysokiej powoduje wypełnianie paska aktywności, który umożliwia łatwe śledzenie postępów.
 
Postęp w realizacji celu związanego z aktywnością w Loop 2 jest określany na podstawie jej intensywności.

Znalezienie czasu na dzienne aktywności może być trudne, ale Loop 2 może w tym pomóc, przedstawiając motywujące informacje i indywidualne wskazówki. Podczas noszenia Loop 2 można odbierać powiadomienia wibracyjne (tylko w systemie iOS) o połączeniach przychodzących, wiadomościach i przypomnieniach kalendarza. Cena: 459 zł, dystrybutor Hama www.hama.pl
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: inf.prasowa


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zegarki i opaski sportowe Polar - Hama wprowadza nowości na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Zegarki i opaski sportowe Polar - Hama wprowadza nowości na rynek