High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Zune HD - czy iPod ma się czego obawiać?

Telefony

rss

Zune HD - czy iPod ma się czego obawiać?

2009.05.27//  Rafał Bednarz
Odtwarzacz Zune był zapowiadany jako pogromca iPoda. Co z tego wyszło, a raczej nie wyszło - wszyscy wiemy. Microsoft się jednak nie poddaje i potwierdza plotki na temat nowej broni w walce z iPodem, czyli Zune HD.

Pojawi się on na rynku amerykańskim jesienią tego roku. Odtwarzacz wyposażony będzie w 3,3 calowy wyświetlacz OLED. Dotykowy ekran będzie obsługiwał technologię Multitouch. Będzie miał wbudowane WiFi i uproszczoną wersję Internet Explorera.
Najciekawszą nową funkcją ma być odtwarzanie filmów HD na ekranie telewizora za pośrednictwem stacji dokującej. Bardzo ciekawi jesteśmy czy stacja będzie w zestawie (znając życie - nie) oraz jakie kodeki będzie Zune HD obsługiwać.

Odtwarzacz Zune HD Zune HD
Czekamy na więcej szczegółów. Wydaje się, że Microsoft tak łatwo nie odpuści Apple i walka na rynku odtwarzaczy multimedialnych rozgorzeje na nowo. Microsoft jest zaprawionym w boju przeciwnikiem. Wystarczy przypomnieć sobie rywalizację giganta z Redmond na rynku konsol do gier którą toczy z Sony. Początek był niezbyt imponujacy ale wraz z odsłoną XBoxa 360 sytuacja zmieniła się diametralnie. Czy i tym razem sytuacja się powtórzy?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Microsoft


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zune HD - czy iPod ma się czego obawiać?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Zune HD - czy iPod ma się czego obawiać?