High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ART AZ-70W-3 - zasilacz samochodowy dla wielu urządzeń

Gadżety

rss

ART AZ-70W-3 - zasilacz samochodowy dla wielu urządzeń

2013.11.06//  J. Kruczek
ART wprowadza na rynek interesujący gadżet dla zmotoryzowanych. Urządzenie nosi nazwę AZ-70W-3 i jest wielofunkcyjnym zasilaczem samochodowym. Gadżet można podłączyć do gniazda zapalniczki, a do niego wpiąć urządzenia mobilne potrzebujące zasilania.
Zobacz także: PowerSkin - pokrowce ochronne z wbudowanym akumulatorem »Urządzenie posiada niewielkie gabaryty i waży zaledwie 58 gramów. W obudowie znalazł się port USB pracujący w dwóch trybach zasilania, co pozwoli na ładowanie praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych. Nie zabrakło wejścia dla przewodów do ładowania laptopów. W zestawie z zasilaczem znalazły się też końcówki pozwalające na współpracę z komputerami takich firm, jak: Acer, Asus, Samsung, Toshiba, HP czy Dell.
ART AZ-70W-3
ART AZ-70W-3 ART AZ-70W-3
ART AZ-70W-3


Zobacz także: Feligan PowerBrick - nowoczesna ładowarka do obsługi wielu urządzeń »Co ważne ART AZ-70W-3 pozwala na ładowanie dwóch urządzeń równocześnie. W ten sposób użytkownik efektywniej wykorzysta zasilanie gniazda zapalniczki. Producent zadbał o zabezpieczenie termiczne oraz o mikroprocesor automatycznie dostosowujący tryb ładowania do podpiętego urządzenia. ART AZ-70W-3 zadebiutował na rynku za cenę 80 złotych. Za niedługo ma się pojawić jego mocniejsza wersja.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ART AZ-70W-3 - zasilacz samochodowy dla wielu urządzeń

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ART AZ-70W-3 - zasilacz samochodowy dla wielu urządzeń