High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Cobra JumPack pomoże odpalić samochód z wyczerpanym akumulatorem

Gadżety

rss

Cobra JumPack pomoże odpalić samochód z wyczerpanym akumulatorem

2014.06.29//  J. Kruczek
Cobra JumPack to dość niezwykły bank energii. Urządzenie zostało zaprezentowane pierwszy raz początkiem roku, ale dopiero teraz trafiło na rynek w cenie około 130 dolarów. Co jest w nim takiego niezwykłego?
Prezentowany gadżet jest pozornie zwykłym bankiem energii. Jednak oferuje on coś więcej niż możliwość doładowania smartfona czy tabletu. Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby z pomocą specjalnych końcówek móc zasilić samochód z wyczerpanym akumulatorem. Wystarczy podpiąć klamry dostępne w zestawie do głównego modułu i do samochodowego akumulatora.
Cobra JumPack
Cobra JumPack Cobra JumPack
Cobra JumPack

Producent zapewnia, że Cobra JumPack pozwoli na wykonanie kilku doładowań samochodowego akumulatora. Gadżet może się okazać idealny podczas mroźnych zim, gdy zasilanie samochodu zawodzi. Do tego dochodzą oczywiście możliwości tradycyjnego power banku.
Zobacz także: airMAN - podręczny kompresor do kół »Dzięki interfejsowi USB bez problemu podłączymy telefony i tablety. Pomocna okaże się z pewnością latarka umieszczona w obudowie. Mocne światło diody LED oświetli najciemniejszy parking. Dodajmy, że pojemność wbudowanego akumulatora wynosi 7500 mAh. Gadżet powoli pojawia się w sieciach sprzedaży. Nie wiemy czy trafi oficjalnie do naszego kraju.

Cobra JumPack
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cobra JumPack pomoże odpalić samochód z wyczerpanym akumulatorem

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Cobra JumPack pomoże odpalić samochód z wyczerpanym akumulatorem