High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire V Nitro - laptopy do gry i zabawy z multimediami

Komputery i konsole

rss

Acer Aspire V Nitro - laptopy do gry i zabawy z multimediami

2014.08.17//  J. Kruczek
Acer Aspire V Nitro to nowa seria laptopów przeznaczona do zabawy z multimediami i grami. Nowoczesne modele cechują się smukłą i elegancką obudową oraz bardzo mocną specyfikacją.
Zobacz także: Alienware 13 - mocny notebook dla graczy »Producent wprowadza na rynek modele z ekranami 15 i 17 cali. W klawiaturach wszystkich wersji znalazło się czerwone podświetlenie ułatwiające pracę w ciemnościach. Napędem nowych modeli będą procesory Intel Core ostatniej generacji. W zależności od wersji użytkownicy skorzystają z kart graficznych Nvidia GeForce GT 840M, GTX 850M oraz GTX 860M.
Acer Aspire V Nitro
Acer Aspire V Nitro Acer Aspire V Nitro
Acer Aspire V Nitro

Ciekawostką jest zastosowany system dwóch anten. Ma on pozwalać na przesyłanie danych znacznie szybciej niż w klasycznych modelach. Acer Aspire V Nitro może się pochwalić czterema głośnikami o mocy 8 W. Szereg systemów ma dbać o dobre doznania dźwiękowe. Wyświetlacze pracują w rozdzielczości Full HD, a dobre odwzorowanie kolorów zapewnia matryca IPS.
Zobacz także: Maingear Pulse 15 - mobilna maszyna dla graczy »Seria Acer Aspire V Nitro ma być dostępna od września. Wtedy też poznamy szczegółowe specyfikacje. Póki co wiemy, że ceny 15-calowych modeli wystartują od 2999 złotych, a 17-calowych modeli od 3499 złotych.

Acer Aspire V Nitro
Acer Aspire V Nitro
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Aspire V Nitro - laptopy do gry i zabawy z multimediami

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire V Nitro - laptopy do gry i zabawy z multimediami