High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire V3 - eleganckie notebooki z solidną specyfikacją

Komputery i konsole

rss

Acer Aspire V3 - eleganckie notebooki z solidną specyfikacją

2012.05.17//  J. Kruczek
Acer wypuścił na rynek nową serię laptopów Aspire V3. Urządzenia te charakteryzują się nowoczesnym designem i trwałą konstrukcją. Oczywiście wszystko opatrzone solidną specyfikacja dają spore możliwości multimedialne. Sam producent reklamuje sprzęt, jako idealny dla osób prowadzących nowoczesny styl życia.
Zobacz także: HP Envy Spectre XT - efektowny ultrabook z mocnym wnętrzem »Nowa seria oferuje notebooki o ekranach 15,6 i 17,3 cali. Wszystkie matryce otrzymały podświetlenie diodami LED oraz rozdzielczość 1600x900 pikseli. System Dolby Home Theater v4 i wyjście HDMI mają zmienić urządzenie w domowe centrum rozrywki. Najważniejsze są jednak procesory Intel Core i3 oraz i5, które współpracują z 2 bądź 4 GB pamięci RAM. Producent oferuje możliwość wyboru karty między modelami Nvidia GeForce GT630M i GT640M.
Acer Aspire V3 Acer Aspire V3
Acer Aspire V3 Acer Aspire V3
Acer Aspire V3 Acer Aspire V3


Zobacz także: Lenovo ThinkPad X230t - mały notebook z mocnym sercem i matrycą dotykową »Tak zestawione podzespoły pozwolą na swobodne korzystanie z multimediów i gier. W kwestii dysków użytkownicy mogą wybierać między nośnikami HDD o pojemności 500 i 750 GB. Niestety zabrakło w ofercie dysków SSD. Całość uzupełnia kamera 1,3 Mpix oraz wszystkie potrzebne porty i moduły. Ceny nowych laptopów wahają się między 2400 i 3000 złotych w zależności od zestawienia, na jakie zdecyduje się klient.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer Aspire V3 - eleganckie notebooki z solidną specyfikacją

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Acer Aspire V3 - eleganckie notebooki z solidną specyfikacją