High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer C112 - nowy pico projektor trafił do Polski

Audio-Video

rss

Acer C112 - nowy pico projektor trafił do Polski

2011.03.23//  J. Kruczek
Acer bardzo dobrze sobie radzi na rynku projektorów, co potwierdzają kolejne udane konstrukcje wprowadzane na rynek. Najnowszy model to piko projektor C112, który łączy w sobie kieszonkowe rozmiary z możliwościami dużego projektora.
Zobacz także: Vivitek Qumi - nowoczesny mini projektor LED 3D »Acer C112 ma być przede wszystkim urządzeniem mobilnym, dlatego producent zadbał o baterię, która wystarczy na przeszło 2 godziny projekcji. Wbudowany port USB pozwala na bezpośrednie odtwarzanie materiałów z pamięci zewnętrznych. Pozwala to na wyeliminowanie udziału komputera. Projektor obsługuje różne formaty video, dzięki czemu nie musimy dokonywać żadnej konwersji plików przed odpaleniem filmu, czy prezentacji. Projektor sam dostosowuje rozdzielczość wyświetlania.
Acer C112 Acer C112
Acer C112 Acer C112
Acer C112 Acer C112


Zobacz także: MicroVision SHOWWX+ - mini projektor dla urzadzeń Apple »Nowy projektor pozwala na projekcję obrazu o przekątnej od 15 do 100 cali, więc może służyć zarówno do przeglądania samodzielnego materiałów, jak i do projekcji dla większej ilości osób. Producent zapewnia współczynnik kontrastu na poziomie 1000:1 oraz rozdzielczość WVGA 854x480 pikseli. Obraz jest wyświetlany w formacie 16:9. Acer C112 został zamknięty w obudowie o wymiarach 137x91,5mm i waży 220g. Urządzenie oparto o technologią DLP z lampą LED, która zapewnia wysoką jakość kolorów. Projektor zadebiutował już na naszym rynku w cenie 976 złotych. Urządzenie objęto 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną na lampę LED.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Acer C112 - nowy pico projektor trafił do Polski

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Acer C112 - nowy pico projektor trafił do Polski