High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Apple obniża ceny wymiany akumulatorów w iPhone'ach

Telefony

rss

Apple obniża ceny wymiany akumulatorów w iPhone'ach

2017.12.30//  J. Kruczek
Apple przyłapane na oszukiwaniu użytkowników starszych iPhone'ów uderzyło się w pierś i wydało kolejne oficjalne komunikaty odnośnie swoich praktyk. Producent planuje między innymi spore obniżki na akumulatory.
Zobacz także: Nokia 1 - nieoficjalne doniesienia o smartfonie z Androidem Go »Producent zapewnia, że spowalnianie smartfonów nie było działaniem na rzecz podniesienia sprzedaży nowych modeli. Chodziło o przedłużenie żywotności urządzeń. Zużywające się baterie mogły doprowadzić do problemów jak samoczynne wyłączanie się telefonu przy wyższym skoku poboru energii. W celu zapobiegnięcia temu wprowadzono algorytm zarządzający wydajnością komponentów. Brak informacji o tym zabiegu wywołał falę niezadowolenia.
iPhone
iPhone iPhone 5
iPhone


Zobacz także: Huawei Enjoy 7S - zapowiedź nowego ciekawego smartfona »Pierwszym rozwiązaniem zaproponowanym przez Apple jest znacząca obniżka wymiany akumulatorów. Do tej pory trzeba było zapłacić 79 dolarów, a teraz cena wyniesie 29 dolarów. Obniżka obejmie wszystkie starsze modele do iPhone'a 6 włącznie. Drugim elementem mającym rozwiązać problem będzie wprowadzenie funkcji do systemu pozwalającej monitorować stan techniczny akumulatora. Apple szuka na szybko rozwiązania sytuacji będącej wizerunkowym strzałem w stopę. Zapewne reakcja byłaby mniejsza gdyby nie fakt pozwów jakie zasypały firmę w ostatnich dniach.
iPhone
iPhone
iPhone

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Apple obniża ceny wymiany akumulatorów w iPhone'ach

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Apple obniża ceny wymiany akumulatorów w iPhone'ach