High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BioSport - słuchawki jako asystent treningu. Projekt Intela i 50 Centa

Audio-Video

rss

BioSport - słuchawki jako asystent treningu. Projekt Intela i 50 Centa

2014.08.20//  J. Kruczek
Intel i SMS Audio połączyły siły w celu stworzenia nowych słuchawek treningowych. Obie firmy doszły do wniosku, że nie wszyscy muszą chcieć posiadać inteligentną opaskę czy smartwatcha. Dlatego w asystenta treningu można zmienić słuchawki.
Zobacz także: Maxell prezentuje nowe słuchawki douszne z serii M »Intel zajął się wszystkimi czujnikami, zaś SMS Audio należące do 50 Centa zadbało o stronę audio i wygląd. Pierwsze wspólne słuchawki noszą nazwę BioSport i łączą w sobie sportową konstrukcję, zaawansowany dźwięk oraz szereg czujników monitorujących stan użytkownika.
BioSport
BioSport BioSport
BioSport


Zobacz także: CM Storm Resonar - dokanałowe słuchawki z mocnym brzmieniem »W nausznikach znalazły się optyczne czujniki biometryczne. Te przekazują między innymi odczyty tętna do smartfona, który z pomocą specjalnej aplikacji pozwoli później na interpretację wyników i dopracowanie treningów. Słuchawki BioSport spełniają certyfikat IPX4 oznaczający odporność na pot i wodę. Nowe słuchawki mają zadebiutować końcem roku. Wtedy też poznamy ich dokładną specyfikację oraz cenę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BioSport - słuchawki jako asystent treningu. Projekt Intela i 50 Centa

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   BioSport - słuchawki jako asystent treningu. Projekt Intela i 50 Centa