High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   CM Storm Enforcer - najnowsza obudowa dla graczy wkracza na rynek

Komputery i konsole

rss

CM Storm Enforcer - najnowsza obudowa dla graczy wkracza na rynek

2011.04.16//  J. Kruczek
Firma CM Storm wprowadziła na rynek nową obudowę dedykowana graczom. Konstrukcja pozwala na montowanie najmocniejszych kart graficznych oraz zaawansowanych systemów chłodzenia. Wszystko zostało tak zaprojektowane, aby pozwolić na budowę prawdziwego potwora do gier.
Zobacz także: Pure Luxury PC od Darwin Machines - wyjątkowy i bardzo mocny komputer »Obudowa Enforcer oferuje futurystyczny design, który przemówi do zapalonych graczy. Dużą zaletą są wyjmowane kosze na dyski twarde i SSD, które pozwalają na wygospodarowanie przestrzeni pod karty graficzne o długości nawet 390mm, czyli na najmocniejsze modele na rynku. Producent przewidział w standardzie dwa wiatraki o średnicy 120 i 200mm, które idealnie odprowadzają ciepło. Bardziej wymagający gracze mogą skorzystać z opcji montażu trzeciego wentylatora o średnicy 200mm. Nie zabrakło też bazy pod montaż chłodzenia cieczą, które jest konieczne w przypadku maksymalnego wykręcenia komputera.
CM Storm Enforcer CM Storm Enforcer
CM Storm Enforcer CM Storm Enforcer
CM Storm Enforcer CM Storm Enforcer


Zobacz także: Nvidia ION Cube PC - kosmiczna obudowa »Enforcer oferuje stalową konstrukcję połączoną z wykończeniem z czarnego plastiku ABS. Całość jest bardzo sztywna i odporna na uszkodzenia. Przedni panel pokryty siatką ochronną został podświetlony czerwoną diodą LED co nadaje obudowie charakteru. Producent zadbał o interfejsy USB 2.0 oraz 3.0, które pozwolą na podpięcie dodatkowych urządzeń. Cała konstrukcja waży około 9 kilogramów, a do sprzedaży wejdzie w cenie 90 euro. Nie jest to wysoka cena za obudowę przygotowaną pod budowę profesjonalnego komputera do gier.

CM Storm Enforcer CM Storm Enforcer
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
CM Storm Enforcer - najnowsza obudowa dla graczy wkracza na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   CM Storm Enforcer - najnowsza obudowa dla graczy wkracza na rynek