High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   CM Storm Octane - ciekawy i tani zestaw dla graczy

Komputery i konsole

rss

CM Storm Octane - ciekawy i tani zestaw dla graczy

2014.11.27//  J. Kruczek
Cooler Master wprowadza na rynek nowy bardzo ciekawy zestaw dla graczy. CM Storm Octane składa się z myszy i klawiatury przygotowanych z myślą o gamingu. Za cenę 179 złotych otrzymamy bardzo ciekawy komplet.
CM Storm Octane składa się z myszy MS35 oraz klawiatury MB7C. W obu wypadkach mamy do czynienia z nowoczesnym i agresywnym designem, który powinien się spodobać graczom. W akcesoriach znajdziemy podświetlenie LED o różnych kolorach oraz dwóch trybach pracy: ciągłym i pulsacyjnym.
CM Storm Octane
CM Storm Octane CM Storm Octane
CM Storm Octane

CM Storm MS35 to mysz korzystająca z sensora optycznego Avago ANDS-3050. Pracuje on w rozdzielczościach 500, 1000, 2000 i 3500 dpi. Myszka posiada sporą żywotność wynoszącą 10 milionów kliknięć. Gryzoń waży 116 gramów.
Zobacz także: Mad Catz M.M.O. T.E. - gamingowa mysz dla miłośników MMO »Klawiatura MB7C oprócz standardowych klawiszy posiada blok przycisków multimedialnych. Pojawiły się też takie dodatki, jak blokowanie przycisku Windows oraz całej klawiatury. Technologia anti-ghosting zapobiega blokowaniu się 19 najczęściej używanych przez gracza przycisków. CM Storm Octane jest już dostępny w sprzedaży i zdaje się ciekawym rozwiązaniem choćby na prezent świąteczny.
CM Storm Octane
CM Storm Octane CM Storm Octane
CM Storm Octane

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
CM Storm Octane - ciekawy i tani zestaw dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   CM Storm Octane - ciekawy i tani zestaw dla graczy