High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cabletech URZ0196 - 9-calowy telewizor na wakacyjne wypady

Audio-Video

rss

Cabletech URZ0196 - 9-calowy telewizor na wakacyjne wypady

2013.06.24//  J. Kruczek
Cabletech wprowadza na rynek przenośny telewizor URZ0196. Urządzenie ma pełnić role wakacyjnego gadżetu, który pozwoli na cieszenie się ulubionymi programami nawet w największej dziczy. Oczywiście telewizor spisze się też w samochodzie czy podczas awarii prądu w domu.
Zobacz także: Manta LED902 - 9-calowy telewizor dla podróżników »Cabletech URZ0196 posiada wbudowany tuner DVB-T pozwalający na odbiór telewizji cyfrowej w jakości HD. Urządzenie może też pełnić rolę odtwarzacza multimedialnego. Co więcej ulubione programy i seriale można zapisać na dysk zewnętrzny czy też pamięć USB. W ten sposób nikomu nie umknie ulubiona rozrywka.
Cabletech URZ0196
Cabletech URZ0196 Cabletech URZ0196
Cabletech URZ0196


Zobacz także: Solarmonkey Adventurer - mobilna ładowarka słoneczna dla podróżników »Producent zapewnia obsługę większości formatów multimedialnych. Wszystko oglądniemy na 9-calowym ekranie LCD o rozdzielczości 800x400 pikseli. Szkoda, że producent nie pomyślał o lepszym ekranie, ale w zamian można podpiąć odtwarzacz do monitora bądź telewizora za pośrednictwem portu HDMI. Cabletech URZ0196 korzysta z baterii o pojemności 1600 mAh, co pozwala na około 2 godziny pracy bez ładowania. Czas nie powala, ale wystarczy na oglądnięcie ulubionego serialu czy programu podczas wakacyjnego wypadu. Sugerowana cena urządzenia wynosi 450 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cabletech URZ0196 - 9-calowy telewizor na wakacyjne wypady

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cabletech URZ0196 - 9-calowy telewizor na wakacyjne wypady