High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Casio Exilim EX-G1 w wersji limitowanej. Twardziel zadebiutuje w nowych barwach

Foto

rss

Casio Exilim EX-G1 w wersji limitowanej. Twardziel zadebiutuje w nowych barwach

2010.06.09//  J. Kruczek
Casio zapowiedziało wprowadzenie na rynek nowych limitowanych edycji aparatu Exilim EX-G1. Zgodnie z zapowiedzią producent nie zmieni parametrów technicznych a jedynie wprowadzi nową szatę graficzną obudowy. Sam aparat jest na tyle dobry, że Casio nie ma zamiaru zmieniać jego specyfikacji.
Zobacz także: Sony TX5 - wodoodporny kompakt z Japonii »Nowe edycje będą początkowo dostępne w Japonii w ilości pięciu tysięcy na każdy wariant. Pierwsze limitowane wydanie Casio Exilim EX-G1 trafi na sklepowe półki 25 czerwca w sugerowanej cenie 390 dolarów. Jak na razie producent nie podał informacji o dystrybucji limitowanej edycji na zachodnich rynkach, ale możemy się spodziewać, że Casio nie zrezygnuje z wypuszczenia specjalnej wersji na zachodzie.
Casio Exilim EX-G1 Casio Exilim EX-G1
Casio Exilim EX-G1 Casio Exilim EX-G1
Casio Exilim EX-G1 Casio Exilim EX-G1

Casio Exilim EX-G1 to jeden z najtwardszych i najciekawszych kompaktów na rynku. Elektronikę zamknięto w nietypowej obudowie, idealnie zdradzającej cechy wytrzymałościowe aparatu. Kompakt Casio szczyci się możliwością wykonywania zdjęć pod wodą oraz odpornością na wstrząsy, kurz, pył i upadki z wysokości nieprzekraczającej 2 metrów.
Zobacz także: Nikon D5000 i futerał do nurkowania Aquapac w specjalnym zestawie »Sercem Exilim EX-G1 jest matryca CCD o rozdzielczości 12.1 megapiksela. Aparat oferuje regulację czułości w przedziale ISO 64 do ISO 3200. Optyka oferuje trzykrotny zoom optyczny i oczywiście nie mogło zabraknąć możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości 848x480 przy 30 klatkach na sekundę. Całość została obudowana w cienką obudowę o szerokości 20 milimetrów. Wersja limitowana z pewnością zwiększy zainteresowanie pancernym aparatem Exilim EX-G1. Wersje limitowane będą dostępne w kolorach zielonym i srebrnym.
Casio Exilim EX-G1 Casio Exilim EX-G1
Casio Exilim EX-G1 Casio Exilim EX-G1
Casio Exilim EX-G1 Casio Exilim EX-G1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Casio Exilim EX-G1 w wersji limitowanej. Twardziel zadebiutuje w nowych barwach

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Casio Exilim EX-G1 w wersji limitowanej. Twardziel zadebiutuje w nowych barwach