High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Sound Blaster Tactic3D Rage - profesjonalne słuchawki dla graczy i nie tylko

Audio-Video

rss

Creative Sound Blaster Tactic3D Rage - profesjonalne słuchawki dla graczy i nie tylko

2012.12.13//  J. Kruczek
Creative zaprezentował słuchawki Sound Blaster Tactic3D Rage kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz trafiają one oficjalnie do Polski. Ten fakt ucieszy zapalonych graczy szukających sprzętu do długotrwałej rozgrywki.
Zobacz także: AKG Tiesto K267 - słuchawki zaprojektowane przez sławnego DJa »Creative Sound Blaster Tactic3D Rage są dostępne w dwóch wersjach różniących się łącznością. Użytkownik może się zdecydować na słuchawki przewodowe oraz bezprzewodowe. Obie konstrukcje zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku przestrzennego. Bezprzewodowa wersja posiada w zestawie nadajnik USB do komputera. Sygnał jest zaś przesyłany bez stratnie w częstotliwości 2,4 GHz.
Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Creative Sound Blaster Tactic3D Rage
Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Creative Sound Blaster Tactic3D Rage
Creative Sound Blaster Tactic3D Rage Creative Sound Blaster Tactic3D Rage


Zobacz także: Genius HS-G530 Giant Hornet - słuchawki dbające o komfort gracza »Bezprzewodowe słuchawki mają też wbudowany akumulator pozwalający na około 16 godzin nieustannej pracy. Creative Sound Blaster Tactic3D Rage mogą się pochwalić systemem SBX Pro Studio, który symuluje układ 7.1. Technologia VoiceFX pozwala za to na zmianę głosu nadawanego przez mikrofon. Nie zabrakło efektownego podświetlenia, pozwalającego na pełną personalizację. Słuchawki zapewniają paso przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz, a Impedancja wynosi 32 omy. Creative Sound Blaster Tactic3D Rage pojawiły się w polskich sklepach za cenę 299 bądź 399 złotych w zależności od wersji połączenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Sound Blaster Tactic3D Rage - profesjonalne słuchawki dla graczy i nie tylko

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Sound Blaster Tactic3D Rage - profesjonalne słuchawki dla graczy i nie tylko