High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Creative ZEN X-F1 2 - nowy odtwarzacz MP4 na polskim rynku

Telefony

rss

Creative ZEN X-F1 2 - nowy odtwarzacz MP4 na polskim rynku

2010.04.07//  J. Kruczek
Creative wprowadziło na Polski rynek nowy odtwarzacz MP4 ZEN X-Fi 2. Urządzenie nie tylko obsługuje pliki muzyczne, ale także formaty video i zdjęcia. Odtwarzacz został wyposażony w obsługę DivX i Xvid, te pliki trzeba jednak wcześniej skonwertować do rozdzielczości 640x480 pikseli.
Zobacz także: Sony A845 Walkman - nowy odtwarzacz MP3 już w lutym »Creative ZEN X-F1 2 wyposażono w ekran o przekątnej 3 cali i maksymalnej rozdzielczości 400x240 pikseli. Ekran oferuje dobrą jakość obrazu, a po zakupieniu dodatkowego kabla audio-video można odtwarzać obraz na telewizorze. Nowy odtwarzacz posiada dodatkowe funkcje, X-Fi Crystalizer oraz Expand, które poprawiają klarowność dźwięku z plików MP3 i radia. Dodatkowo player posiada aplikacje książki adresowej, kalendarza, listę zadań, czytnik RSS czy gry. Wszystkie dane z aplikacji można synchronizować z komputerem PC za pomocą programu Creative Centrale.
Creative ZEN X-F1 2 Creative ZEN X-F1 2
Creative ZEN X-F1 2 Creative ZEN X-F1 2
Creative ZEN X-F1 2 Creative ZEN X-F1 2


Zobacz także: Transcend MP860 - kolejny odtwarzacz mp4 »Nowy odtwarzacz firmy Creative jest dobrym urządzeniem pod względem jakości. Niestety dotykowy ekran i niewygodne przeglądanie zawartości mogą przysporzyć nieco problemów użytkownikom. Creative ZEN X-F1 2 trafił do sklepów w cenie sugerowanej 540 złotych za wersję z pamięcią wewnętrzną 8GB. Odtwarzacz, choć ma swoje minusy to z pewnością znajdzie sporą rzeszę fanów. Urządzenia firmy Creative przyzwyczaiły już chyba wszystkich, że sprzedają się dość dobrze.

Creative ZEN X-F1 2 Creative ZEN X-F1 2
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative ZEN X-F1 2 - nowy odtwarzacz MP4 na polskim rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Creative ZEN X-F1 2 - nowy odtwarzacz MP4 na polskim rynku