High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   DOD LS500W - rejestrator samochodowy z dwiema kamerami

Gadżety

rss

DOD LS500W - rejestrator samochodowy z dwiema kamerami

2017.07.17//  J. Kruczek
Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, a to oznacza między innymi sporo czasu spędzanego za kierownicą w drodze do celu. Zdecydowanie przydatnym gadżetem w podróży jest rejestrator samochodowy. Jeżeli zależy Wam na jakości nagrań to może zwróci waszą uwagę model DOD LS500W.

DOD LS500W posiada na pokładzie dwie kamery rejestrujące obraz z przodu i tyłu. Obie filmują w jakości Full HD. Urządzenie zostało wyposażone w sensor Sony Starvis CMOS, co ma gwarantować wysoka jakość rejestrowanego obrazu. Ten element daje możliwość między innymi ustawienia ISO w wartości 12 800, co oznacza możliwość wyraźnego filmowania w złych warunkach oświetleniowych.
DOD LS500W
DOD LS500W DOD LS500W
DOD LS500W


Zobacz także: NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym »Zadbano też o technologię WDR pozwalającą na filmowanie w nocy. Tryb parkowania pozwala rejestrować ewentualne uderzenia w nasz samochód. Moduł GPS pozwala wzbogacać nagrania o dodatkowe informacje, a nawet ostrzega przed fotoradarami. DOD LS500W nagrywa materiały na kartach pamięci microSD. Niestety prezentowany gadżet nie należy do tanich zabawek i trzeba za niego wyłożyć 1499 złotych.

DOD LS500W
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
AOC I1601FWUX - recenzja mobilnego monitoraWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DOD LS500W - rejestrator samochodowy z dwiema kamerami

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   DOD LS500W - rejestrator samochodowy z dwiema kamerami