High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell OptiPlex 7070 Ultra - mini PC do umieszczenia w podstawie monitora

Komputery i konsole

rss

Dell OptiPlex 7070 Ultra - mini PC do umieszczenia w podstawie monitora

2019.08.25//  J. Kruczek
Dell OptiPlex 7070 Ultra to bardzo interesujący mini komputer PC stworzony w taki sposób, aby mógł być podłączany do stopki monitora. W ten sposób otrzymujemy komputer, który nie zajmuje miejsca na biurku i zmienia monitor w zestaw all-in-one.
Komputer może być podłączany do monitorów marki o rozmiarach od 17 do 31 cali. Co warto podkreślić, Dell OptiPlex 7070 Ultra  nie będzie oferować sztywnej specyfikacji. Użytkownicy będą mieli możliwość modyfikacji urządzenia. Między innymi będzie można skorzystać z różnych procesorów Intel Core 8. generacji, do 64 GB RAMu oraz różnych dysków.
Dell OptiPlex 7070 Ultra
Dell OptiPlex 7070 Ultra Dell OptiPlex 7070 Ultra
Dell OptiPlex 7070 Ultra


Zobacz także: HP Z2 Mini G4 - mała stacja robocza o sporej mocy »Dell OptiPlex 7070 Ultra ma więc oferować sporo możliwości personalizacji. Komputerki te wydają się być ciekawą alternatywą dla dużych komputerów all-in-one. Tym bardziej, że ceny urządzeń Della wystartują od pułapu 749 dolarów. Ceny przyczyniły się do kolejnej fali wyśmiewania marki Apple. Dell oferuje cały komputer do podstawy monitora za niespełna 800 dolarów, a Apple za cenę 999 dolarów oferuje samą podstawę do monitora Pro Display XDR. Uśmiech politowania nasuwa się sam.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dell OptiPlex 7070 Ultra - mini PC do umieszczenia w podstawie monitora

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell OptiPlex 7070 Ultra - mini PC do umieszczenia w podstawie monitora