High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell XPS One 27 - nowoczesny i mocny komputer All-in-One

Komputery i konsole

rss

Dell XPS One 27 - nowoczesny i mocny komputer All-in-One

2012.06.01//  J. Kruczek
Dell XPS One 27 jest kolejnym dowodem na to, że komputery All-in-One potrafią konkurować z tradycyjnymi blaszakami. Prezentowane urządzenie jest nie tylko odpowiednio wyposażone, ale też oferuje elegancki design i bardzo dobre wykonanie.
Zobacz także: Lenovo IdeaCentre A720 - elegancki i funkcjonalny All-in-One »Nowy komputer oferuje matrycę 27-calową o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Zaskoczeniem jest brak panelu dotykowego, ale w zamian za to producent zapewnia wysoką jakość obrazu i szerokie kąty widzenia. Do kontroli komputera wykorzystamy, więc mysz i klawiaturę, a opcjonalnie ma zostać przygotowany pilot zdalnego sterowania.
Dell XPS One 27 Dell XPS One 27
Dell XPS One 27 Dell XPS One 27
Dell XPS One 27 Dell XPS One 27

Dell XPS One 27 będzie wyposażony w procesory Intel Core trzeciej generacji z serii i5 i i7. Użytkownicy będą mogli wybrać wersje wyposażone w 4-16 GB pamięci RAM. Producent przewidział zintegrowane układy graficzne Intel HD Graphics 2500 i 4000. Bardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z karty Nvidia GeForce GT 640M.
Zobacz także: MSI Wind Top AP2011 - biznesowy all-in-one do biura i domu »Na pokładzie znajdziemy dysk twardy o pojemności do 2 TB współpracujący z nośnikiem SSD o pojemności 32 GB. Nie zapomniano o modułach WiFi, Bluetooth oraz kamerze FHD i napędzie Blu-ray. Całość uzupełnia lista najważniejszych portów, jak USB 3.0 i HDMI. Premiera nowego Della ma nastąpić w przeciągu najbliższych tygodni, zaś cenę ustalono na poziomie 1399 dolarów za najsłabszą wersję.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dell XPS One 27 - nowoczesny i mocny komputer All-in-One

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Dell XPS One 27 - nowoczesny i mocny komputer All-in-One