High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Delta Six - efektowny karabin do gier

Gadżety

rss

Delta Six - efektowny karabin do gier

2012.10.21//  J. Kruczek
Rynek kontrolerów gamingowych jest dość obfity i oferuje nam sporo możliwości. Mimo to ciągle pojawiają się bardzo interesujące gadżety pozwalające na wyciśnięcie z gier całego ich potencjału. Jednym z nich jest projekt Delta Six.
Mamy tu do czynienia z karabinem szturmowym wyposażonym we wszystkie systemy potrzebne do gry na konsoli. Producent zapewnia, że gadżet będzie kompatybilny ze wszystkimi konsolami oprócz Wii. Nawet Ouya została wciągnięta na listę obsługiwanego sprzętu. Aktualnie projekt znalazł się na Kickstarterze i został wyceniony na 89 dolarów. To niewiele za tak ciekawie wyglądające cacko.
Delta Six Delta Six
Delta Six Delta Six
Delta Six Delta Six


Zobacz także: Xbox 360 Wireless Speed Wheel - alternatywa dla konsolowych kierownic »Autorem projektu jest David Kotkin, znany z kilku interesujących gadżetów dla graczy. Za przenoszenie ruchu na ekran są odpowiedzialne liczne żyroskopy. Pod dłonią znajdą się przyciski z padów do sterowania postacią i poruszania się po menu. Najbardziej odjazdową funkcją jest czujnik w lunecie karabinu. Po przyłożeniu do niej oka gra przejdzie automatycznie w tryb przybliżenia. Teraz trwa zbiórka na produkcję i miejmy nadzieję, że Delta Six zgromadzi potrzebne fundusze, ponieważ zapowiada się wyśmienicie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Delta Six - efektowny karabin do gier

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Delta Six - efektowny karabin do gier