High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Eizo Foris Nova - przenośny monitor OLED dla fotografów i grafików

Komputery i konsole

rss

Eizo Foris Nova - przenośny monitor OLED dla fotografów i grafików

2019.10.04//  J. Kruczek
Przenośne monitory OLED to idealne rozwiązanie dla fotografów oraz grafików. Na rynku nie znajdziemy wielu takich urządzeń, ale producenci zaczynają dostrzegać zapotrzebowanie na taki sprzęt. Efektem jest między innymi Eizo Foris Nova.
Zobacz także: Asus ProArt PQ22UC - debiut drogiego monitora dla grafików »Eizo Foris Nova jest 21,6-calowym ekranem OLED o rozdzielczości 3840x2160 pikseli. Matryca wspiera HDR10 oraz cechuje się szerokimi kątami widzenia. Do tego dochodzi imponujący kontrast na poziomie 1 000 000:1 oraz czas reakcji 0,04 ms. Monitor może się pochwalić wyświetlaniem 10-bitowej głębi kolorów, co oznacza pokrycie palety DCI-P3 w 99% oraz Rec.2020 w 80%.
Eizo Foris Nova
Eizo Foris Nova Eizo Foris Nova
Eizo Foris Nova


Zobacz także: BenQ SW270C - polski debiut monitora dla fotografów »Nowy monitor może się pochwalić wymiarami 525,8 x 364,7 mm oraz wagą 3,2 kg. W obudowie znajdziemy dwa wejścia HDMI 1.4 oraz złącze USB 3.0 i audio. Dźwięk popłynie z dwóch głośników o mocy po 1 W każdy. Eizo Foris Nova robi wrażenie, ale niestety na razie będzie dostępny w limitowanej serii na terenie Japonii. Producent planuje sprzedać 500 egzemplarzy z czego każdy kosztuje w przeliczeniu około 13 000 zł. Na razie nie zdradzono planów dystrybucji na pozostałych rynkach.
Eizo Foris Nova
Eizo Foris Nova
Eizo Foris Nova

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Eizo Foris Nova - przenośny monitor OLED dla fotografów i grafików

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Eizo Foris Nova - przenośny monitor OLED dla fotografów i grafików