High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Enermax DreamBass AP001 - interesująca karta dźwiękowa na USB

Komputery i konsole

rss

Enermax DreamBass AP001 - interesująca karta dźwiękowa na USB

2012.02.06//  J. Kruczek
Miniaturyzacja sprzętu niesie za sobą większą mobilność, ale też ogranicza możliwości urządzeń. Często producenci decydują się na zastosowanie mniejszych i słabszych rozwiązań technologicznych w celu zredukowania kosztów. Takie problemy dotyczą między innymi kart dźwiękowych.
Zobacz także: MSI GUS II pozwoli na podłączenie zewnętrznej karty graficznej do laptopa »Rozwiązaniem problemu są zewnętrzne karty dźwiękowe, które pozwalają wydobyć z laptopów i netbooków nieco lepsze brzmienie. Enermax DreamBass AP001 to interesująca karta, która nie tylko poprawia dźwięk, ale też całkiem efektownie wygląda. Urządzenie działa za pośrednictwem interfejsu USB, dzięki czemu może być swobodnie stosowane na wszystkich komputerach mobilnych.
Enermax DreamBass AP001 Enermax DreamBass AP001
Enermax DreamBass AP001 Enermax DreamBass AP001
Enermax DreamBass AP001 Enermax DreamBass AP001


Zobacz także: TP-Link TL-MR3020 - elegancki i mobilny router sieci 3G »Enermax DreamBass AP001 przypomina wyglądem lampę elektronową, ale w jej środku mieści się cyfrowy układ VIA VT1620A będący kontrolerem i przetwornikiem. Dwukanałowy układ HD oferuje dźwięk w rozdzielczości 24 bitów i częstotliwości 96 kHz. Zastosowanie elementów MOSFET pozwala na dodatkowe wzmocnienie basów. Oczywiście dźwięk płynący z zewnętrznej karty nie będzie dorównywał zestawowi kina domowego, ale pozwoli osiągnąć tańszym laptopom jakość zarezerwowaną dla najdroższych notebooków. W Enermax DreamBass AP001 znajdziemy wyjście na słuchawki oraz mikrofon. Karta jest dostępna za cenę 43 dolarów, zaś wersja z dołączonymi słuchawkami to koszt 52 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Enermax DreamBass AP001 - interesująca karta dźwiękowa na USB

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Enermax DreamBass AP001 - interesująca karta dźwiękowa na USB