High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Enterprise NCC-1701 - ikona Star Trek jako kamera internetowa

Gadżety

rss

Enterprise NCC-1701 - ikona Star Trek jako kamera internetowa

2010.01.16//  J. Kruczek
Rynek gadżetów czerpie wiele pomysłów z filmów Sci-Fi i nieraz oddaje hołd takim produkcjom. Najczęściej powody do radości mają fani Star Trek i Star Wars, niemal codziennie w głowie jakiegoś projektanta rodzi się pomysł na wykorzystanie motywów z któregoś z najsłynniejszych uniwersów Sci-Fi.
Zobacz także: Specjalne pamieci USB dla fanów Star Trek i Transformers »Najnowszym gadżetem, jaki trafił na rynek jest kamera internetowa wbudowana w model sławnego statku Enterprise NCC-1701. Fanom Star Trek nie trzeba przedstawiać okrętu Gwiezdnej Floty, który jako pierwszy pojawił się na srebrnych ekranach. Model pierwszego Enterprise jest ikoną Star Trek i nie dziwi fakt, że twórcy gadżetu zdecydowali się właśnie na ten model.
Enterprise NCC-1701 Enterprise NCC-1701
Enterprise NCC-1701 Enterprise NCC-1701 jako kamera internetowa
Enterprise NCC-1701 Enterprise NCC-1701

Kamerka nie wyróżnia się parametrami i oferuje filmy o rozdzielczości 300k pikseli przy 30 klatkach na sekundę. Gadżet jest kompatybilny z systemami Windows 7, Vista i XP oraz z Mac OS X 10,5. Trekową kamerę podłącza się do komputera za pomocą USB. W zestawie do kamerki dołączono dodatkową przedłużkę USB dzięki, której można wygodnie usytuować gadżet na biurku.
Zobacz także: Nokia 5800 XpressMusic Star Trek - dla fanów Spocka i spółki »Enterprise z kamerą internetową wyceniono na 30 dolarów, co nie jest wygórowaną ceną dla prawdziwego fana Star Trek. Dodatkową radość użytkownikom sprawą świecące się gondole silników, które w ten sposób informują o aktywności urządzenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Enterprise NCC-1701 - ikona Star Trek jako kamera internetowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Enterprise NCC-1701 - ikona Star Trek jako kamera internetowa