High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Genesis HX60 - gamingowe słuchawki 7.1 za rozsądną cenę

Audio-Video

rss

Genesis HX60 - gamingowe słuchawki 7.1 za rozsądną cenę

2016.03.26//  J. Kruczek
Genesis prezentuje nowe słuchawki HX60. Gamingowy model został dopracowany pod każdym kątem tak, aby zagwarantować doskonałą jakość dźwięku i komfort podczas długich rozgrywek. Producent pokusił się o system dźwięku Virtual 7.1.
Zobacz także: SteelSeries Siberia 100 oraz Siberia 150 - nowe modele gamingowych słuchawek »Nowe słuchawki posiadają masywny i efektowny design. Już pierwszy rzut oka mówi nam, że mamy do czynienia z gamingowym sprzętem. Genesis HX60 łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu USB o długości 2,5 metra. Producent umieścił przewód w oplocie tekstylnym więc kabel nie będzie się skręcał. Na kablu znalazł się pilot ze standardową regulacją głośności oraz z włącznikiem mikrofonu i regulacją podświetlenia.
Genesis HX60
Genesis HX60 Genesis HX60
Genesis HX60


Zobacz także: Thrustmaster Y400X - zaawansowane słuchawki do gier i muzyki »Genesis HX60 oferuje system dźwięku Virtual 7.1 co zagwarantuje dobrą jakość muzyki. Słuchawki pracują w paśmie przenoszenia 20 Hz - 20 kHz. Dynamikę ustalono na poziomie 117 dB. Producent zadbał także o wbudowaną kartę dźwiękową. Najważniejsze jednak, że słuchawki Genesis HX60 nie należą do grupy bardzo drogiego sprzętu. Na naszym rynku koszt zakupu wynosi jedynie 119 złotych.

Genesis HX60
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genesis HX60 - gamingowe słuchawki 7.1 za rozsądną cenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Genesis HX60 - gamingowe słuchawki 7.1 za rozsądną cenę