High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Genesis Radon 300 - niedrogie słuchawki gamingowe

Audio-Video

rss

Genesis Radon 300 - niedrogie słuchawki gamingowe

2020.03.12//  J. Kruczek
Genesis pokazał nie raz, że akcesoria gamingowe nie muszą kosztować majątku, a przy tym mogą mieć do zaoferowania sporo. Tak jest w przypadku słuchawek Radon 300, za które zapłacimy mało, a otrzymamy całkiem wydajny sprzęt.
Zobacz także: NZXT AER i AER OPEN - słuchawki gamingowe od producenta podzespołów komputerowych »Producent zapewnia, że Genesis Radon 300 są bardzo wygodne i zapewniają mocne brzmienie. Mamy do czynienia z konstrukcją wokółuszną skrywająca w nausznikach przetworniki o średnicy 40 mm. Słuchawki cechują się pracą w paśmie przenoszenia od 20 do 20 000 Hz oraz dynamiką 115 dB. Impedancja słuchawek wynosi 32 omy.
Genesis Radon 300
Genesis Radon 300 Genesis Radon 300
Genesis Radon 300

Genesis Radon 300 oferują dźwięk przestrzenny 7.1. Słuchawki wyposażono także w dookolny mikrofon, co pozwoli na prowadzenie rozmów w czasie rozgrywek. Akcesorium wyposażono w czerwone podświetlenie LED. Słuchawki łączą się ze źródłem dźwięku za pośrednictwem dwumetrowego przewodu USB. Cała konstrukcja waży poniżej 340 gramów.
Zobacz także: Corsair VOID ELITE i PRO - nowe zestawy słuchawek nie tylko dla graczy »Genesis Radon 300 to propozycja dla mniej wymagających graczy. Słuchawki trafiły na rynek w cenie zaledwie 120 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę za gamingowy model.

Genesis Radon 300
Genesis Radon 300
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genesis Radon 300 - niedrogie słuchawki gamingowe

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Genesis Radon 300 - niedrogie słuchawki gamingowe