High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   GoPro Hero 4 - zdradzono specyfikację nowych kamer

Foto

rss

GoPro Hero 4 - zdradzono specyfikację nowych kamer

2014.09.26//  J. Kruczek
GoPro Hero 4 jest narzędziem dla sportowców najbardziej wymagających. Nowa kamera ma być kwintesencją wszystkich doświadczeń firmy. Właśnie ujawniono jej ostateczną specyfikacje oraz pierwsze zdjęcia. Co ciekawe GoPro nie pokazało modelu Hero 4 na kilku odbywających się ostatnio targach, a zamiast tego opublikowało informacje w sieci.
Zobacz także: BenQ SP2 - mocne wejście na rynek kamer sportowych »Pierwszą nowością w GoPro Hero 4 jest wbudowany dotykowy ekranik LCD. Do tej pory taki moduł trzeba było dokupić. Niestety posunięto się do dość kontrowersyjnych kroków. Nowa kamera posiada tryb filmowania w 4K przy 30 klatkach na sekundę. Jest on jednak dostępny tylko w wersji Black.
GoPro Hero 4
GoPro Hero 4 GoPro Hero 4
GoPro Hero 4

Model Silver zaś posiada wspomniany ekran dotykowy, ale filmy 4K zapisze jedynie w prędkości 15 kl/s. GoPro Hero 4 może się pochwalić dwukrotnie szybszym procesorem niż poprzednik. Kamera pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 Mpix.
Zobacz także: Casio Exilim EX-FR10 - aparat i kamera sportowa w jednym »Wygląda na to, że niestety zabrakło trybu filmowania z prędkością 240 kl/s. Producent zapowiada znaczną poprawę zapisywanego dźwięku oraz dwukrotnie lepszy zakres dynamiczny. W GoPro Hero 4 znajdziemy trzy ustawienia pola widzenia: Ultra-szerokie, Średnie i Wąskie. Użytkownik będzie też mógł ręcznie ustawiać parametry filmowania i wykonywania zdjęć.
GoPro Hero 4
GoPro Hero 4 GoPro Hero 4
GoPro Hero 4

GoPro Hero 4 posiada na pokładzie moduły WiFi i Bluetooth co nie jest niespodzianką. Użycie dołączonej obudowy pozwoli rejestrować filmy na głębokości do 40 metrów. Kamery będą dostępne z szeregiem nowych akcesoriów. A wśród nich znajdziemy między innymi nietonący uchwyt. Niestety nie znamy cen nowych kamer, a mamy je poznać dopiero 8 października.

GoPro Hero 4
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
GoPro Hero 4 - zdradzono specyfikację nowych kamer

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   GoPro Hero 4 - zdradzono specyfikację nowych kamer