High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Chasing M2 - podwodny dron dla profesjonalistów

Gadżety

rss

Chasing M2 - podwodny dron dla profesjonalistów

2020.06.05//  J. Kruczek
Firma Focus Nordic wprowadza na polski rynek podwodnego drona Chasing M2. Gadżet pozwala na nurkowanie do głębokości 100 m i filmowanie w jakości 4K.
Chasing jest firmą prężnie rozwijającą urządzenia pozwalające na zerkanie w głębiny. Dron M2 jest profesjonalnym narzędziem do filmowania pod wodą. Urządzenie jest sterowane zdalnie (ROV) i przeznaczone do profesjonalnych zastosowań. Przede wszystkim dron pozwoli na oględziny kadłubów statków, doków i podwodnych konstrukcji. Drona można również wykorzystać do prowadzenia akcji ratunkowych i poszukiwawczych.
Chasing M2
Chasing M2 Chasing M2
Chasing M2

Chasing M2 może się pochwalić mocniejszymi i większymi silnikami niż dotychczasowe modele marki. Użytkownicy mają możliwość dodania miernika laserowego, chwytaka oraz innych akcesoriów o masie do 1,5 kg. Urządzenie waży 4,5 kg i korzysta z 8 pędników. Dron może się poruszać w promieniu 200 m. Drona wyposażono w kamerę 4K z przysłoną f/1.8 oraz matrycą Sony CMOS 1/2.3. Nad jakością obrazu czuwa także elektroniczna stabilizacja obrazu oraz dwie lampy LED o mocy 2000 lumenów. Wymienny akumulator o pojemności 99 Wh ma zapewniać od 2 do 4 godzin pracy. Opcjonalnie można zakupić akumulator o pojemności 200 Wh.
Zobacz także: Yuneec Typhoon H3 - profesjonalny dron dla filmowców »Sprzedaż Chasing M2 ma ruszyć w lipcu bieżącego roku. Cena na razie nie jest znana, ale można się spodziewać kilkunastu tysięcy złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chasing M2 - podwodny dron dla profesjonalistów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Chasing M2 - podwodny dron dla profesjonalistów