High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HANNSsoccer - telewizor Full HD dla fanów piłki nożnej

Audio-Video

rss

HANNSsoccer - telewizor Full HD dla fanów piłki nożnej

2010.05.15//  J. Kruczek
Firma Hannspree jest znana z tworzenia telewizorów o niecodziennych kształtach. Produkty firmy są kierowane do konkretnych ludzi szukających gadżetów z opcją telewizora. Najnowszy produkt jest kierowany do wszystkich fanów piłki nożnej.
Zobacz także: miSoccer - stacja dokująca dla kibiców piłkarskich »Nadchodzący Mundial jest idealną okazją do zarabiania na wszystkim, co się kojarzy z piłką nożną. Sytuację postanowiła wykorzystać firma Hannspree, wypuszczając na rynek nowy ekran w obudowie przypominającej piłkę do nogi. Za przyjemność posiadania piłkarskiego telewizora trzeba zapłacić około 2000 złotych.
HANNSsoccer HANNSsoccer
HANNSsoccer HANNSsoccer
HANNSsoccer HANNSsoccer

Opisywany telewizor posiada ekran o przekątnej 28 cali i oferuje obraz w jakości Full HD o proporcjach 16:10. Producent reklamuje HANNSsoccer nie, jako gadżet piłkarski, a jako profesjonalny telewizor zapewniający odbiór programów zarówno z wewnętrznego tunera jak i z zewnętrznych tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych i konsol do gier. Telewizor posiada pełną gamę filtrów cyfrowych poprawiających jakość obrazu. HANNSsoccer można zarówno postawić na blacie, jak i zawiesić na ścianie. Piłkarki telewizor jest idealnym gadżetem dla wszystkich fanów piłki nożnej.

HANNSsoccer HANNSsoccer
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HANNSsoccer - telewizor Full HD dla fanów piłki nożnej
 / 
Komentarze do: HANNSsoccer - telewizor Full HD dla...
Easy pisze:

Za 28 cali mam dać 2000 złotych? Śmiech na sali, dałem dzisiaj za 37 cali od Samsunga 2000 złotych i wszystko inne wydaję się być mikrusie, a obraz HD szczególnie niemieckich kanałów miazga.

 / 
Komentarze do: HANNSsoccer - telewizor Full HD dla...
WuWo pisze:

Śmieszy mnie coraz bardziej, za głupi gadżet tyle trzeba dać, lepiej być skompiradłam i kupować bardziej statyczny sprzęt, oczywiście chodzi mi o wygląd.

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HANNSsoccer - telewizor Full HD dla fanów piłki nożnej