High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HYT H1 - designerski zegarek z płynem fluorescencyjnym w roli wskazówki

Gadżety

rss

HYT H1 - designerski zegarek z płynem fluorescencyjnym w roli wskazówki

2012.01.14//  J. Kruczek
Zegarki na rękę coraz częściej trafiają na tapetę designerów, którzy prześcigają sie w pomysłach na oryginalne rozwiązania. Dzięki temu mamy do czynienia z naprawdę niezwykłymi konstrukcjami, które odzwierciedlają styl swoich użytkowników.
HYT H1 to najnowsza propozycja dla osób, które lubią się wyróżniać, ale nie potrzebują w zegarku małego komputera. Urządzenie zbudowano z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia dużą wytrzymałość i elegancką formę. W tarczy zegara znajdziemy mechaniczne części, które będą cieszyły swoim wyglądem podczas pracy. Minuty wskazuje mniejsza tarcza zawarta w dużym okręgu.
HYT H1 HYT H1
HYT H1 HYT H1
HYT H1 HYT H1


Zobacz także: Ziiiro Celeste - zegarek pokazujący czas za pomocą kolorów »Największą zaletą HYT H1 jest jednak sposób wskazywania godzin. Główna tarcza posiada obwódkę, w której płynie fluorescencyjna ciecz. Za jej poruszanie odpowiadają dwa tłoczki widoczne na głównej tarczy. Dzięki zastosowaniu specjalnego płynu świecącego w ciemności możemy bez problemów odczytać godzinę w każdych warunkach. Oryginalny zegarek jest nakręcany, a jedno nakręcenie starcza na około 65 godzin. O stanie zapasu energii informuje licznik na głównej tarczy. Designerskie zegarki nie należą do tanich i tak samo jest w tym przypadku. HYT H1 wyceniono na 45 tysięcy dolarów.
HYT H1 HYT H1
HYT H1 HYT H1
HYT H1 HYT H1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HYT H1 - designerski zegarek z płynem fluorescencyjnym w roli wskazówki

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HYT H1 - designerski zegarek z płynem fluorescencyjnym w roli wskazówki