High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Haleron iLet Mini HAL - tani i elegancki tablet internetowy

Telefony

rss

Haleron iLet Mini HAL - tani i elegancki tablet internetowy

2010.03.02//  J. Kruczek
Firma Haleron zaprezentowała nowy tablet internetowy, który nie powala możliwościami, ale jest dostępny za dość niską cenę. Haleron iLet Mini HAL jest bardzo eleganckim tabletem, który powinien spodobać się większości użytkowników.
Zobacz także: Notion Ink Adam - kolejny konkurent Apple iPad na rynku »Sercem nowego tabletu jest szybki procesor VIA o zegarze 600MHz wspomagany przez 128MB pamięci RAM, co wydaje się nieco za małą wartością. Producent przewidział 2GB pamięci Flash do przechowywania danych. Sterowanie tabletem odbywa się za pomocą dotykowego ekranu o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Tablet został wyposażony w moduł WiFi 802.11 b/g oraz dwa porty USB, które zapewnią łączność z innymi sprzętami. Dodatkowo dane można przynosić za pomocą kart pamięci SDHC.
Haleron iLet Mini HAL Haleron iLet Mini HAL
Haleron iLet Mini HAL Haleron iLet Mini HAL
Haleron iLet Mini HAL Haleron iLet Mini HAL


Zobacz także: DigitalRise X9 - drogi konkurent dla Apple iPad »Producent zapewnia, że nowy tablet jest w stanie pracować aż 16 godzin na jednym ładowaniu baterii. Haleron iLet Mini HAL nie wyróżnia się na tle konkurencji rewelacyjnymi osiągami czy super funkcjonalnością. Za to użytkownicy otrzymują bardzo eleganckie i nowoczesne urządzenie za bardzo atrakcyjną cenę. Haleron iLet Mini HAL wyceniono na 199 dolarów, co stanowi bardzo niską cenę za tablet internetowy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Haleron iLet Mini HAL - tani i elegancki tablet internetowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Haleron iLet Mini HAL - tani i elegancki tablet internetowy