High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hama Fluxity - ładowarka indukcyjna dla kontrolerów z PS3 i Xbox 360

Gadżety

rss

Hama Fluxity - ładowarka indukcyjna dla kontrolerów z PS3 i Xbox 360

2010.11.24//  J. Kruczek
Firma Hama zaprezentowała nowy gadżet, który znacznie ułatwi życie zapalonym graczom. Najnowszy produkt firmy to ładowarka indukcyjna Fluxity do kontrolerów z konsol Playstation 3 i Xbox 360. Ładowarki pozwolą na bezprzewodowe ładowanie gamepadów.
Zobacz także: Canon Cross Media Station - stacja dokująca dla aparatów i kamer »Nowoczesne rozwiązanie pozwala na bezprzewodową transmisję energii, co wyeliminuje konieczność korzystania z niewygodnych kabli i ładowarek do tradycyjnych akumulatorków. Najważniejsze, że metoda indukcyjna nie przedłuża czasu ładowania. Wystarczy, że gracze położą pada na panelu Fluxity i automatycznie rozpocznie się ładowanie kontrolera.
Hama Fluxity Hama Fluxity
Hama Fluxity Hama Fluxity
Playstation 3 Playstation 3


Zobacz także: Powermat - bezprzewodowa ładowarka »Producent przewidział dwie wersje urządzenia, na konsolę Xbox 360 oraz platformę Sony. Co ciekawe posiadacze Xboxa kupią ładowarkę z dodatkowymi akumulatorami, które mogą być samodzielnie ładowane. Firma Hama wykonała ładowarkę w taki sposób, aby umożliwić równoczesne ładowanie dwóch kontrolerów, co również ułatwi graczom życie. Fluxity zadebiutuje na polskim rynku już w grudniu i będzie kosztować 169 złotych na PS3 oraz 199 złotych na Xbox 360. Ładowarka będzie objęta 2-letnią gwarancją.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hama Fluxity - ładowarka indukcyjna dla kontrolerów z PS3 i Xbox 360

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hama Fluxity - ładowarka indukcyjna dla kontrolerów z PS3 i Xbox 360