High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Adrian Sauvage i Microsoft pracują nad spodniami z ładowarką do smartfonów

Gadżety

rss

Adrian Sauvage i Microsoft pracują nad spodniami z ładowarką do smartfonów

2014.06.21//  J. Kruczek
Brytyjski projektant Adrian Sauvage nawiązał współpracę ze Microsoftem. Efektem umowy są specjalne spodnie dla posiadaczy smartfonów Nokia Lumia obsługujących bezprzewodowy standard ładowania. Jak już zapewne się domyślacie ubranie pozwala na bezprzewodowe ładowanie smartfona.
Zobacz także: LithiumCard - bank energii wielkości karty kredytowej »Spodnie przygotowywane przez projektanta korzystają z podzespołów ładowarki Nokia DC-50. Nie wiemy, czy pojemność akumulatora schowanego w spodniach będzie taka sama, czyli 2400 mAh, ale ogólna zasada działania będzie taka sama z jedną zasadniczą różnicą. Smartfon zamiast przy ładowarce będzie leżał w kieszeni.
Adrian Sauvage
Adrian Sauvage
Adrian Sauvage

Projektant wszył podzespoły ładowarki w spodnie i rozmieścił je tak aby nie przeszkadzały podczas chodzenia. Dzięki takiej odzieży będziemy mogli wydłużyć działanie smartfona, co się może przydać w pewnych sytuacjach. Za to zabawnie będą wyglądały spodnie podpięte do prądu, gdy trzeba będzie je doładować.
Zobacz także: ZENS Qi Wireless Car Charger - ładowarka samochodowa w bezprzewodowym standardzie Qi »Na razie nie wiadomo ile będą kosztować spodnie z ładowarką, ale Adrien Sauvage zapewnia, że cena nie przekroczy 340 dolarów. To dość sporo, ale w końcu otrzymamy gacie od popularnego projektanta i jeszcze naładują nam telefon. Oficjalna premiera będzie miała miejsce w przeciągu najbliższych trzech miesięcy.

Adrian Sauvage
Adrian Sauvage
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Adrian Sauvage i Microsoft pracują nad spodniami z ładowarką do smartfonów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Adrian Sauvage i Microsoft pracują nad spodniami z ładowarką do smartfonów