High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Intel Letexo - hybrydowy ultrabook z systemem Windows 8

Komputery i konsole

rss

Intel Letexo - hybrydowy ultrabook z systemem Windows 8

2012.04.16//  J. Kruczek
Firma Intel jest mocno zaangażowana w proces twórczy mający na celu wskazanie kierunku rozwoju technologii. Podczas imprezy IDF w Pekinie, producent procesorów zaprezentował swoją wizję nowoczesnego ultrabooka napędzanego systemem Windows 8.
Zobacz także: Lenovo IdeaPad Yoga - połączenie ultrabooka z tabletem »Niestety nie zdradzono szczegółów konstrukcji, po za informacją o wykorzystaniu platformy Intel Ivy Bridge. Jednak nie wnętrze w tym wypadku jest najważniejsze, a sama konstrukcja obudowy. Urządzenie zostało nazwane mianem hybrydowego ultrabooka, co oznacza połączenie cech laptopa i tabletu internetowego. Trzeba przyznać, ze całość robi całkiem pozytywne wrażenie.
Intel Letexo Intel Letexo
Intel Letexo Intel Letexo
Intel Letexo Intel Letexo


Zobacz także: Intel Letexo - hybrydowy ultrabook z systemem Windows 8 »Intel Letexo został wyposażony w przejrzysty ekran dotykowy i pełnowymiarową klawiaturę. Konstrukcja opiera się o system slidera, co wygląda bardzo efektownie, ale budzi pewne obawy o trwałość mocowań trzymających ekran. Prawdopodobnie urządzenie pozostanie w fazie prototypu i jedynie posłuży, jako wskazówka dla klientów Intela. Zapewne niedługo producenci komputerów zaprezentują podobne urządzenia w wersjach produkcyjnych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Intel Letexo - hybrydowy ultrabook z systemem Windows 8

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Intel Letexo - hybrydowy ultrabook z systemem Windows 8