High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Iomega ScreenPlay DX HD - multimedialny odtwarzacz sieciowy z pojemną pamięcią

Audio-Video

rss

Iomega ScreenPlay DX HD - multimedialny odtwarzacz sieciowy z pojemną pamięcią

2011.03.29//  J. Kruczek
Iomega ScreenPlay DX HD Media Player to nowa seria odtwarzaczy multimedialnych, które oferują spore możliwości sieciowe oraz odtwarzanie filmów w jakości Full HD 1080p. Urządzenie trafiło na rynek w trzech wersjach wyposażonych w dyski o pojemności 1TB i 2TB oraz w wersji bez pamięci wewnętrznej.
Zobacz także: Xtreamer Prodigy - stacjonarny odtwarzacz multimedialny za rozsądną cenę »Wszystkie urządzenia obsługują najpopularniejsze formaty plików, w tym H.264, WMV i RMVB. Odtwarzacze zostały wyposażone we wsparcie technologii DLNA, umożliwiającej strumieniowy przesył danych między kompatybilnymi urządzeniami sieciowymi. Nie zabrakło obsługi DivX Plus HD oraz łączności WiFi, która zapewni bezprzewodową łączność z komputerem i pozostałymi urządzeniami znajdującymi się w sieci.
Iomega ScreenPlay DX HD Iomega ScreenPlay DX HD
Iomega ScreenPlay DX HD Iomega ScreenPlay DX HD
Iomega ScreenPlay DX HD Iomega ScreenPlay DX HD

Producent zadbał o pilota zdalnego sterowania wyposażonego w pełną klawiaturę QWERTY, która umożliwi korzystanie z serwisów internetowych. Te zaś mogą być przeglądane dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej. Łączność z telewizorem zapewniają gniazda HDMI, kompozytowe gniazdo video oraz optyczne gniazdo audio. Wejścia USB pozwalają na bezpośrednie odtwarzanie treści z urządzeń magazynujących dane.
Zobacz także: CINEMA HQ MT4160 - odtwarzacz multimedialny z tunerem DVB-T2 »Iomega ScreenPlay DX HD Media Player zadebiutował w naszym kraju w cenie 799 złotych za wersję z dyskiem 1TB, pojemniejszy player kosztuje 959 złotych. Osoby, które nie potrzebują wewnętrznego dysku mogą nabyć wersję urządzenia bez pamięci za kwotę 519 złotych. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie i oferuje sporą funkcjonalność. Iomega ScreenPlay DX HD Media Player idealnie uzupełni kino domowe.
Iomega ScreenPlay MX HD Iomega ScreenPlay MX HD
Iomega ScreenPlay MX HD Iomega ScreenPlay MX HD
Iomega ScreenPlay MX HD Iomega ScreenPlay MX HD

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Iomega ScreenPlay DX HD - multimedialny odtwarzacz sieciowy z pojemną pamięcią

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Iomega ScreenPlay DX HD - multimedialny odtwarzacz sieciowy z pojemną pamięcią