High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Iomega ScreenPlay MX HD - multimedialny odtwarzacz Full HD z wbudowanym dyskiem

Audio-Video

rss

Iomega ScreenPlay MX HD - multimedialny odtwarzacz Full HD z wbudowanym dyskiem

2011.02.10//  J. Kruczek
Iomega ScreenPlay MX HD Media Player to kompaktowy odtwarzacz multimediów, który z powodzeniem posłuży do budowy domowego centrum rozrywki. Urządzenie pozwala na odtwarzanie multimediów z wewnętrznej pamięci oraz z zewnętrznych źródeł.
Zobacz także: Transcend DMP10 - multimedialny odtwarzacz HD »Urządzenie zostało wyposażone w jedną z dwóch wersji pojemnościowych dysku twardego. Użytkownicy mogą wybrać pomiędzy pojemnością 1 lub 2TB. Najważniejszą zaletą odtwarzacza, jest możliwość wyświetlania filmów w jakości Full HD 1080p co jest już standardem dla nowoczesnych urządzeń. Na pokładzie znajdziemy złącza HDMI, kompozytowe wideo i audio, kompozytowe Y, Pb, Pr lub koncentryczne S. Nie zabrakło też portu USB 2.0, który pozwala na wyświetlanie obrazu bezpośrednio z zewnętrznych urządzeń.
Iomega ScreenPlay MX HD Iomega ScreenPlay MX HD
Iomega ScreenPlay MX HD Iomega ScreenPlay MX HD
Iomega ScreenPlay MX HD Iomega ScreenPlay MX HD


Zobacz także: Popcorn A200 - nowy odtwarzacz audio-video zadebiutował na rynku »ScreenPlay MX HD pozwala na współprace z komputerami wyposażonymi w system Windows oraz Mac. Urządzenie obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików multimedialnych i zostało wyposażone w oprogramowanie Iomega Protection Suite, które pomaga w archiwizacji i ochronie antywirusowej. Co ważne na naszym rynku dostępne jest urządzenie z polskim menu. Nawigację ułatwi dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania. ScreenPlay MX HD jest dostępny w trzech wariantach. Wersja o pojemności 1TB kosztuje 549 złotych, zaś 2TB to koszt 749 złotych. Osoby szukające czegoś tańszego mogą się zdecydować na urządzenie bez dysku, które wyceniono na 299 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Iomega ScreenPlay MX HD - multimedialny odtwarzacz Full HD z wbudowanym dyskiem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Iomega ScreenPlay MX HD - multimedialny odtwarzacz Full HD z wbudowanym dyskiem