High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Iomega SuperHero - kompaktowa stacja dokująca do iPhone'a

Telefony

rss

Iomega SuperHero - kompaktowa stacja dokująca do iPhone'a

2011.01.22//  J. Kruczek
Iomega SuperHero to nowa kompaktowa stacja dokująca dla telefonów Apple. Urządzenie pozwala za szybkie zadokowanie iPhone'a i automatyczne zarchiwizowanie danych zawartych na telefonie. Dzięki temu użytkownik może być spokojny o pliki przechowywane na telefonie.
Zobacz także: Altec Lansing Octiv Duo 202 - zestaw głośnikowy z dokiem dla iPhone'a i iPoda »Gadżet pozwala również na ładowanie iPhone'a podczas dokowania. Po połączeniu obu urządzeń rozpoczyna się automatyczny przesył wszystkich plików i kontaktów z telefonu do stacji. Dane zapisują się na karcie SD, która pełni funkcję kopii zapasowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik po awarii telefonu będzie mógł odzyskać bez problemów wszystkie dane.
Iomega SuperHero Iomega SuperHero
Iomega SuperHero Iomega SuperHero
Iomega SuperHero Iomega SuperHero


Zobacz także: MicroVision SHOWWX+ - mini projektor dla urzadzeń Apple »Iomega SuperHero działa we współpracy ze specjalną aplikacją, która pozwala na ustawienie rodzaju plików zgrywanych do pamięci urządzenia. SuperHero iPhone Backup App znajduje się do pobrania w Apple Store i posiada bardzo intuicyjny i funkcjonalny interfejs. Całe urządzenie zabiera bardzo mało miejsca na biurku i stylistycznie wpisuje się w wygląd telefonów Apple. Zasilanie stacji odbywa się za pośrednictwem standardowego podpięcia do sieci elektrycznej. Gadżet jest sprzedawany za niespełna 70 dolarów, a w zestawie otrzymujemy kartę pamięci SD o pojemności 4GB.

Iomega SuperHero Iomega SuperHero
Iomega SuperHero Iomega SuperHero
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Iomega SuperHero - kompaktowa stacja dokująca do iPhone'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Iomega SuperHero - kompaktowa stacja dokująca do iPhone'a