High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Under Armour Wireless 1.5 - nowa wersja sportowych słuchawek

Audio-Video

rss

JBL Under Armour Wireless 1.5 - nowa wersja sportowych słuchawek

2016.12.23//  J. Kruczek
JBL Under Armour Wireless 1.5 tonowa wersja dobrze przyjętych słuchawek sportowych. Nowy model wprowadza kilka nowości mających jeszcze bardziej usprawnić korzystanie ze sprzętu podczas wypadów na trening.

Projektanci zmniejszyli o 30 procent wielkość obudowy przetworników. To pociągnęło za sobą także zmiany w nakładkach, których użytkownik otrzyma więcej. Mają one inną dwuczęściową konstrukcję pozwalającą na lepszą personalizację.
JBL Under Armour Wireless 1.5
JBL Under Armour Wireless 1.5 JBL Under Armour Wireless 1.5
JBL Under Armour Wireless 1.5


Zobacz także: MEE Audio M6 i M6P - sportowe słuchawki trafiły na nasz rynek »JBL Under Armour Wireless 1.5 spełniają certyfikat IPX5 co oznacza odporność na pot i zachlapania. Producent zadbał o technologie konstrukcji pozwalające na lepsze trzymanie się słuchawek w uszach. Warto nadmienić, że wraz z nowymi słuchawkami użytkownicy otrzymają roczną subskrypcję programu MapMyRun Premium. Ta platforma pozwala na kontakt ze społecznością uprawiającą różne sporty i dzielenie się z nimi swoimi wynikami treningów. JBL Under Armour Wireless 1.5 zadebiutowały na naszym rynku w cenie 649 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Asus ZenFone Max Pro M1 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
JBL Under Armour Wireless 1.5 - nowa wersja sportowych słuchawek

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   JBL Under Armour Wireless 1.5 - nowa wersja sportowych słuchawek