High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Jabra Evolve 65e - zaawansowane słuchawki dla profesjonalistów

Audio-Video

rss

Jabra Evolve 65e - zaawansowane słuchawki dla profesjonalistów

2019.04.05//  J. Kruczek
Jabra Evolve 65e to najnowsze bezprzewodowe słuchawki dedykowane profesjonalistom. To urządzenie pozwala przede wszystkim prowadzić długie rozmowy telefoniczne i dba o komfort użytkowania.
Zobacz także: Plantronics BB FIT 305 - bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych »Mamy tu do czynienia z dousznym modelem wyposażonym w wygodny pałąk na kark. Wymienne wkładki i zaczepy pozwalają dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Konstrukcja waży zaledwie 36 gramów, a przy tym ma oferować dużą wytrzymałość. Producent zapewnia, że swobodnie można je nosić przez cały dzień zarówno w pracy, jak i w terenie.
Jabra Evolve 65e
Jabra Evolve 65e Jabra Evolve 65e
Jabra Evolve 65e

Jabra Evolve 65e pozwalają na około 8 godzin prowadzenia rozmów bądź 13 godzin słuchania muzyki. Słuchawki naładujemy przez port USB, a przewód pozwala też pracować w trakcie ładowania. Nowy model posiada technologię redukcji szumów w mikrofonie, pałąk posiada alarm wibracyjny, a dioda busylight będzie informować współpracowników, że jesteśmy zajęci.  Zadbano także o możliwość sterowania głosowego.
Zobacz także: MEE Audio X1 - słuchawki dla sportowców za rozsądną cenę »Nowe słuchawki mogą się pochwalić certyfikatami Microsoft Skype for Business, Cisco, Avaya czy Unify. Jabra Evolve 65e pracują w pasmie przenoszenia 20-20 000 Hz oraz cechują się wodoodpornością IP54 i niegroźne im temperatury w przedziale od minus 10 stopni do 55 stopni Celsjusza. Jabra Evolve 65e zostały wycenione na 715 zł.

Jabra Evolve 65e
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jabra Evolve 65e - zaawansowane słuchawki dla profesjonalistów

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Jabra Evolve 65e - zaawansowane słuchawki dla profesjonalistów