High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Razer Opus - słuchawki z doskonałą izolacją od otoczenia

Audio-Video

rss

Razer Opus - słuchawki z doskonałą izolacją od otoczenia

2020.05.21//  J. Kruczek
Razer zaprezentował słuchawki gamingowe Opus. Najnowszy model ma nie tylko zapewniać świetne doznania audio, ale przede wszystkim perfekcyjnie odizolować użytkownika od otoczenia.
Producent postawił na aktywną redukcję szumów. System wykorzystuje cztery mikrofony do wychwytywania dźwięków zewnętrznych oraz algorytmy pozwalające na eliminację wychwyconych dźwięków. Razer Opus korzysta z 40-milimetrowych przetworników pozwalającym na pracę w paśmie przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. O jakości dźwięku ma świadczyć certyfikat THX.
Razer Opus
Razer Opus Razer Opus
Razer Opus


Zobacz także: JBL Reflect Eternal - słuchawki ładowane światłem »Słuchawki cechują się wagą zaledwie 265 g i otrzymały nauszniki wykończone komfortowymi poduszkami. Razer Opus może być podłączany do sprzętów za pomocą przewodu z wtykiem mini jack bądź za pośrednictwem łączności Bluetooth. Naładowany akumulator pozwala na pracę przez około 25 godzin. Razer Opus to bardzo solidny sprzęt przeznaczony dla wymagających użytkowników. Zainteresowani muszą przygotować niespełna 210 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra - pierwsze wrażeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Razer Opus - słuchawki z doskonałą izolacją od otoczenia

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Razer Opus - słuchawki z doskonałą izolacją od otoczenia