High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch Status - stylowe słuchawki dla wymagających

Audio-Video

rss

Klipsch Status - stylowe słuchawki dla wymagających

2014.01.01//  J. Kruczek
Klipsch wprowadza na nasz rynek słuchawki Status, które zostały wykonane z wytrzymałych i eleganckich materiałów używanych do budowy oprawek najdroższych okularów. Nowy model ma być nie tylko stylowym akcesorium, ale też dostarcza najwyższą jakość dźwięku.
Słuchawki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort użytkownikom. Obrotowe nauszniki pokryte miękka pianką, pozwalają na perfekcyjne dopasowanie słuchawek do konkretnej głowy i uszu. Producent zapewnia, że zastosowane przetworniki z magnesami neodymowymi pozwalają na idealna reprodukcje pełnego pasma z głębokim basem.
Klipsch Status
Klipsch Status Klipsch Status
Klipsch Status


Zobacz także: JBL Synchros S700 - rasowe słuchawki za 1500 zł »Wspomniana wcześniej pianka na nausznikach pamięta kształty, dzięki czemu słuchawki zawsze będą idealnie dopasowane do uszu użytkownika. Klipsch Status korzysta z dwustronnie wpinanego przewodu zakończonego wtykami 3,5 mm. Na kablu znalazł się pilot wraz z mikrofonem dający możliwość kontroli urządzeń firmy Apple.
Klipsch Status
Klipsch Status Klipsch Status
Klipsch Status

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Klipsch Status - stylowe słuchawki dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Klipsch Status - stylowe słuchawki dla wymagających